Objevuj s puzzle: Zvířata celého světa: Velké puzzle z 200 dílků + 12 figurek z kartonu + knížka

Objevuj s puzzle: Zvířata celého světa: Velké puzzle z 200 dílků + 12 figurek z kartonu + knížka - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevuj s puzzle: Zvířata celého světa: Velké puzzle z 200 dílků + 12 figurek z kartonu + knížka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevuj s puzzle: Zvířata celého světa: Velké puzzle z 200 dílků + 12 figurek z kartonu + knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Objevuj s puzzle: Zvířata celého světa: Velké puzzle z 200 dílků + 12 figurek z kartonu + knížka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velké oválné puzzle s rozměry 0,7 x 0,5 m, sestávající z 200 dílků a 12 kartonových figurek, přinese předškolním dětem zábavu i poučení: poznají jednotlivé světadíly, různá životní prostředí – od oceánů a moří či polárních ledovců přes divokou džungli a lesy po savany a pouště – a především se seznámí se zvířaty, která naši planetu obývají. Stavebnici puzzle doplňuje 16stránková knížka plná zajímavostí o zvířatech jednotlivých světadílů.


...válné puzzle s rozměry 0,7 x 0,5 m, sestávající z 200 dílků a 12 kartonových figurek, přinese předškolním dětem zábavu i poučení: poznají jednotlivé světadíly, různá životní prostředí - od oceánů a moří či polárních ledovců přes divokou džungli a lesy po savany a pouště - a především se seznámí se zvířaty, která naši planetu obývají ... Puzzle pro starší děti | Agátin svět ... ... Zvirata z celeho sveta neuveden | HLEDEJCENY.cz ... válné puzzle s rozměry 0,7 x 0,5 m, sestávající z 200 dílků a 12 kartonových figurek, přinese předškolním dětem zábavu i poučení: poznají jednotlivé světadíly, různá životní prostředí - od oceánů a moří či polárních ledovců přes divokou džungli a lesy po savany a pouště - a především se seznámí se zvířaty, která naši planetu obývají. Velké oválné puzzle s rozměry 0,7 x 0,5 m, sestávající z 200 dílků a 12 kartonových figurek, přinese předškolním dětem zábavu i poučení: poznají jednotlivé světadíly, různá životní prostředí - od oceánů a moří či polárních ledovců přes divokou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY