Stopařův průvodce Galaxií 5: Převážně neškodná

Stopařův průvodce Galaxií 5: Převážně neškodná - Douglas Adams | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Douglas Adams
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stopařův průvodce Galaxií 5: Převážně neškodná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stopařův průvodce Galaxií 5: Převážně neškodná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Douglas Adams. Číst Stopařův průvodce Galaxií 5: Převážně neškodná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátá a závěrečná část slavné trilogie, v níž Arthur Dent hledá tichou, nenápadnou planetu, kde by mohl v klidu strávit zbytek života. Jeho přání se splní - dostane se na poklidnou, mírumilovnou planetu, kde život plyne bez větších vzruchů a problémů. Její sympatičtí obyvatelé žijí na technické úrovni odpovídající zhruba pozemskému osmnáctému století, a tak se Arthur horlivě snaží přijít na to, které výdobytky své rodné civilizace by mohl novým spoluobčanům zprostředkovat. Odpověď je překvapivě jednoduchá. Idylický poklid však naruší mimořádná událost: ztroskotání kosmické lodi.


...v průvodce Galaxií 5. - Převážně neškodná Autor: Adams, Douglas Nakladatel: Argo EAN: 9788025700389 ISBN: 978-80-257-0038-9 Originál: The Hitchhiker´s Guide to the Galaxy 5 ... Stopařův průvodce Galaxií 5. - Převážně neškodná - Adams ... ... . Mostly Harmless Překlad: Koubová, Jana Popis: 1× kniha, flexi, 172 stran, česky Rozměry: 12 × 18 cm Rok vydání: 2002 (2. vydání) Stopařův průvodce Galaxií 5. - Převážně neškodná Douglas Adams Pátá a závěrečná část slavné trilogie, v níž Arthur Dent hledá tichou, nenápadnou planetu, kde by mohl v klidu strávit zbytek života. Jeho přání se splní - dostane se na poklidnou, mírumilovnou planetu, kde život plyne bez větších vzruchů a problémů. Hledáte Stopařův průvodce Galaxií 5. - Převá ... Stopařův průvodce Galaxií 5. - Převážně neškodná | Knihy ... ... . Jeho přání se splní - dostane se na poklidnou, mírumilovnou planetu, kde život plyne bez větších vzruchů a problémů. Hledáte Stopařův průvodce Galaxií 5. - Převážně neškodná od Douglas Adams? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Stopařův průvodce Galaxií...SOUVISEJÍCÍ KNIHY