Příběhy o Abdu´l-Baháovi

Příběhy o Abdu´l-Baháovi - Jacqueline Mehrabi | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jacqueline Mehrabi
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy o Abdu´l-Baháovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy o Abdu´l-Baháovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacqueline Mehrabi. Číst Příběhy o Abdu´l-Baháovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nádherná sbírka krátkých příběhů ze života Toho, kdo byl znám jako Mistr. Byl nejstarším synem Bahá’u’lláha, zakladatele celosvětové Bahá’í víry. ‘Abdu’l-Baháa (1844 - 1921) milovali a respektovali všichni, kdo Jej znali. Děti se kolem Něj shromaždovaly, ať šel kamkoliv, instinktivně poznávaly Jeho laskavost a ušlechtilé vlastnosti. ‘Abdu’l-Baháova láska, humor a moudrost jsou překrásně vylíčeny v této sbírce krátkých příběhů, které budou přitahovat děti každého věku.


...y informace o produktu Kniha Příběhy o Abdu'l-Baháovi - Mehrabi Jacqueline, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy o Abdu'l-Baháovi - Mehrabi Jacqueline ... Príbehy krásnej Felicity levně, cena 303 Kč | Srovnání cen ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Příběhy o Abdu´l-Baháovi. Celkové hodnocení ... Příběhy o Abdu´l-Baháovi Autor: Mehrabi, Jacqueline Nakladatel: Bahá´í nakladatelství EAN: 9788085478280 ISBN: 978-80-85478 ... Příběhy o Abdu´l-Baháovi - Mehrabi Jacqueline, Lwakila ... ... . ... Příběhy o Abdu´l-Baháovi. Celkové hodnocení ... Příběhy o Abdu´l-Baháovi Autor: Mehrabi, Jacqueline Nakladatel: Bahá´í nakladatelství EAN: 9788085478280 ISBN: 978-80-85478-28- Originál: Stories of ´Abdu´l-Bahá Ilustrace: Lw...SOUVISEJÍCÍ KNIHY