Umělá inteligence 5

Umělá inteligence 5 - Jiří Lažanský, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Lažanský,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umělá inteligence 5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umělá inteligence 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Lažanský,. Číst Umělá inteligence 5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátý díl nese podtitul "Na cestě k Umělému (tělu, mozku či duši)". Autoři jednotlivých kapitol se přístupnou formou zamýšlejí nad současným stavem i nad možnými směry vývoje teoretických disciplín i technologií potřebných pro vytváření systémů umělé inteligence. Jednotlivé kapitoly, mezi jejichž autory je i řada věhlasných zahraničních odborníků, shrnují aktuální stav poznání nejen na úrovni filozofických úvah, ale představují i přírodou inspirovaná technická řešení, která otvírají nový pohled na základy učících se kognitivních a robotických systémů včetně ukázek konkrétních existujících řešení. Publikace není zaměřena pouze na odbornou technickou veřejnost, ale je určena všem zájemcům o moderní informační technologie s humanitním či přírodovědným zaměřením, které láká k zamyšlení a k diskusi.


...inteligence (anglicky artificial intelligence, AI) je obor informatiky zabývající se tvorbou strojů řešících komplexní úlohy například z oblastí logistiky, robotiky, zpracování přirozeného jazyka, či zpracování velkých objemů dat ... Obor: Umělá inteligence - ČVUT - Fakulta elektrotechnická ... . . Výzkum umělé inteligence je rozdělen do několika polí, které je těžké názorově spojit. Pomocník nebo Terminátor? Umělá inteligence je sice teprve v plenkách, už za pár let ale bude v plné síle. Co umí dnes? Vezme nám jednou práci? Máme se bát, nebo těšit? Zjistíte ... Umělá inteligence se vyvíjí a expanduje každým dnem v roce. Sledovat proto všechny novinky z tohoto prostředí je prakticky nemožné. Do následujících kap ... Umělá inteligence - Vysoké školy ... . Co umí dnes? Vezme nám jednou práci? Máme se bát, nebo těšit? Zjistíte ... Umělá inteligence se vyvíjí a expanduje každým dnem v roce. Sledovat proto všechny novinky z tohoto prostředí je prakticky nemožné. Do následujících kapitol jsme proto vybrali jen několik případů, ve kterých umělá inteligence hrála velice důležitou roli a které v roce 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY