Testy - Studijní předpoklady a logika: Přijímací zkoušky na VŠ

Testy - Studijní předpoklady a logika: Přijímací zkoušky na VŠ - Erik Caha, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erik Caha,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Testy - Studijní předpoklady a logika: Přijímací zkoušky na VŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Testy - Studijní předpoklady a logika: Přijímací zkoušky na VŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erik Caha,. Číst Testy - Studijní předpoklady a logika: Přijímací zkoušky na VŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


U přijímacích zkoušek na vysoké školy se mnohde setkáte s různými typy testů studijních předpokladů. Cílem této publikace je připravit vás na tyto testy obecně. U zkoušek vás pak nic nepřekvapí a budete mít osvojenou strategii, jak na který typ otázky. Kniha je rozdělena podle subtestů do osmi kapitol, které obsahují stručné výklady s příklady, řešenými krok za krokem. Na závěr publikace je kompletní modelový test s rozvedeným řešením.


...řijímacím zkouškám na vysokou školu ... Kniha Testy obecných studijních předpokladů a základy ... ... . Testy, kurzy, učebnice k úspěšným přijímačkám. Přijímací testy nanečisto. Informace Jak se dostat na vysokou a udělat přijímací zkoušky. Nulté ročníky. Testy a příprava; ... Přípravné kurzy, tištěné publikace a internetové kurzy. Obecné studijní předpoklady. Zkouška testuje základní dovednosti a schopnosti, které potřebujete pro úspěšné studium. ... Je vyžadována na některých slov ... Scio - Popis a ukázky testů ... . ... Je vyžadována na některých slovenských VŠ. V ČR ji zohledňuje jen několik fakult. Hlásíte-li se na VŠ v SR ... Testy - Studijní předpoklady a logika: Přijímací zkoušky na VŠ. Erik Caha ... Testy - Studijní předpoklady a logika Autor: Caha, Erik, Caha, Pavel a Kouřilová, Sylvie Nakladatel: Fragment EAN: 9788025304914 ISBN: 978-80-253-0491-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 472 stran, česky Kniha: Příjmací zkoušky na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY