Získejte zpět svou energii: Jak se zbavit únavy

Získejte zpět svou energii: Jak se zbavit únavy - Juliette Jarre, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juliette Jarre,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Získejte zpět svou energii: Jak se zbavit únavy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Získejte zpět svou energii: Jak se zbavit únavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juliette Jarre,. Číst Získejte zpět svou energii: Jak se zbavit únavy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijeme ve světě, který odmítá vzít v úvahu fyziologické meze lidského těla. Snažíme se dělat víc a víc, ve všech oblastech, jít dál, posouvat své přirozeně dané hranice, což má katastrofální důsledky na naše zdraví a pohodu. V tomto zápalu si ne vždy uvědomujeme, že si tímto způsobem zaděláváme na chronickou únavu – vzniká na pozadí, s důsledky, které by nás nikdy ani nenapadly. Jak může přetrvávající únava ovlivňovat naše zdraví? Jak se dostat ven z této spirály? Jak najít způsob, který nám umožní vychutnat si život naplno? Jedná se o znovuobjevení našich přirozených reflexů, opětovné spojení s naší „vnitřní ekologií“, která nám poskytuje oporu v našich životech a díky níž můžeme nasbírat veškerou energii.


... Juliette Jarre ZÍSKEJTE ZPĚT SVOU ENERGII ... Kniha Získejte zpět svou energii | Knihy pre každého ... . JAK SE ZBAVIT ÚNAVY. Dr. Maurice Tran Dinh Can & Juliette Jarre. JAK SE ZBAVIT ÚNAVY. Dr. Maurice Tran Dinh Can & Juliette Jarre. ZÍSKEJTE . ZPĚT . SVOU . ENERGII. 0CMNCFCVGNUVXÊ #0#) Mým dětem a vnoučatům. Mé rodině. Mým přátelům. Mým pacientům. Toto dílo vzniklo ze spolupráce mezi Získejte zpět svou energii - Jak se zbavit únavy. Originál: Comment Retrouver toute son én ... Kniha: Získejte zpět svou energii -- Jak se zbavit únavy ... ... . Originál: Comment Retrouver toute son énergie. Autor: ... Najděte cestu ven z chronické únavy. Jak může přetrvávající únava ovlivňovat naše zdraví? Jak se dostat ven z této spirály? Jak najít způsob, který nám umožní vychutnat si život naplno? jak přirozenou cestou, bez léků, odstranit různé příčiny únavy. U mě to byla snížená funkce štítné žlázy, která trápí každou druhou ženu. V e-booku Jak se zbavit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY