Kniha neklidu

Kniha neklidu - Fernando Pessoa | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Fernando Pessoa
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha neklidu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha neklidu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fernando Pessoa. Číst Kniha neklidu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato „neklidná“, nikdy neuzavřená kniha absurdního bytí a „zběsilého snění“ portugalského stvořitele řady fiktivních básníků a prozaiků Fernanda Pessoy dnes putuje světem jako literární hlavolam pro editory, překladatele i čtenáře. Teprve po 47 letech od autorovy smrti byl z jeho literární pozůstalosti vydán první knižní soubor těchto prozaických fragmentů různé stylistické a myšlenkové koncepce, ale polemika o jejich možném čtení, uspořádání i imaginárním autorství neustává.


...klidu book. Read 1,861 reviews from the world's largest community for readers ... Období neklidu u Psí řeky od 76 Kč - Heureka.cz ... . Tato „neklidná", nikdy neuzavřená kniha absurdního bytí a „zběsilé... Kniha neklidu mi dala klid. Od té doby vím, kde jej mám hledat, když všechno ostatní selže. nhlstprn. 1 25.08.2015 A nad temnotou lesklých střech se chladné světlo vlahého rána konečne rozbřeskne jako trýzeň apokalypsy. Zas je tu nesmírná noc stále silnejšícho jasu. Zas ta stejná hrůza jako vždy - den, život ... Hry pro zvládání agre ... Ústraní neklidu - Václav Hons | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zas ta stejná hrůza jako vždy - den, život ... Hry pro zvládání agresivity a neklidu Autor: Šimanovský, Zdeněk Nakladatel: Portál EAN: 9788073674267 ISBN: 978-80-7367-426-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (2. vydání...SOUVISEJÍCÍ KNIHY