Zvířata v jejich přirozeném prostředí

Zvířata v jejich přirozeném prostředí - John Farndon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Farndon
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata v jejich přirozeném prostředí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířata v jejich přirozeném prostředí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Farndon. Číst Zvířata v jejich přirozeném prostředí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Živočišná říše naší planety je neuvěřitelně rozmanitá a zajímavá. Vydejte se tedy na fascinující cestu jednotlivými vegetačními pásy a objevujte jejich obyvatele. V knize se dozvíte, která zvířata žijí v tropickém deštném pralese, na poušti, na travnatých pláních, ve velehorách nebo v polárních krajích, ale také jak jsou svému prostředí přizpůsobena. Díky bohatému obrazovému materiálu se seznámíte s více než 1000 živočišnými druhy z říše primátů, šelem, ptáků, plazů, ryb nebo hmyzu a poznáte spoustu zajímavých detailů ze života známějších i méně známých živočichů.


...vířata v jejich přirozeném prostředí Autor: Farndon, John Nakladatel: Rebo EAN: 9788025511190 ISBN: 978-80-255-1119- Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 21 × 26 cm Rok vydání: 2019 Jona velice těší, že může taková zvířata vidět v jejich přirozeném prostředí ... Safari Park Dvůr Králové - YouTube ... . „Většina lidí tohle nikdy nezažije. Proto rád dělám fotky těchto zvířat v divoké přírodě. Lidé pak vidí, jak náročná je jejich každodenní snaha přežít. My lidé je bohužel ohrožujeme přímo. Všechny informace o produktu Kniha Zvířata v jejich přirozeném prostředí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zvířata v jejich přirozeném prostřed ... Zvířata v jejich přirozeném prostředí - John Farndon ... ... . Lidé pak vidí, jak náročná je jejich každodenní snaha přežít. My lidé je bohužel ohrožujeme přímo. Všechny informace o produktu Kniha Zvířata v jejich přirozeném prostředí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zvířata v jejich přirozeném prostředí. A teď nemyslíme zoologickou zahradu, ale přímo jejich přirozené prostředí. I když to není jednoduché, možné to je. Přinášíme ně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY