Tábor smůly

Tábor smůly - Jaroslav Foglar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Foglar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tábor smůly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tábor smůly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Foglar. Číst Tábor smůly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je souborem na sebe navazujících povídek z let 1927 až 1937. Veselé příběhy chlapců z Foglarova skautského oddílu (O dědečkově kufru, O táborových kamnech, Naše patálie s mravenci, Jak jsme hráli divadlo a další), doplňují vzpomínky na Foglarův dvouměsíční ozdravný pobyt ve Švýcarsku, kde byl po první světové válce s Červeným křížem (Jestřábe, vypravuj, Jedeme do Švýcar a jiné) a další samostatné povídky (např. Koupání na Rejžáku).


...smůly je knížka plná legrace a smíchu, název vychází z pojmenování jednoho z táborů skautského oddílu Dvojka, jenž Foglar vedl ... Tábor smůly Skautské taškařice - Jaroslav Foglar,K.T ... ... . OBSAH VYBRANÝCH POVÍDEK: Třináct vteřin, Černá skříňka a jiné rozmanitosti Tato povídka se tyká zaběhlých pravidel v Táboře smůly. Tábor smůly 1927 - 37 - časopisecké vydání Jaroslav Foglar napsal v letech 1923 až 1940 více než tři desítky povídek, které publikoval v časopisech Junák a Slovíčko (dětská příloha nedělního Českého slova). Foglar Jaroslav - Tábor smůly , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v p ... Jaroslav Foglar - Tábor smůly : skautské taškařice ... ... . Foglar Jaroslav - Tábor smůly , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek! Tábor smůly je humoristická kniha pro mládež, s podtitulkem Ska...SOUVISEJÍCÍ KNIHY