Mucha: Jeho život slovem a obrazem

Mucha: Jeho život slovem a obrazem - Roman Neugebauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Neugebauer
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mucha: Jeho život slovem a obrazem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mucha: Jeho život slovem a obrazem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Neugebauer. Číst Mucha: Jeho život slovem a obrazem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako malíř svůdně krásných panneau a plakátů je Alfons Mucha světoznámý. Jako dekorativní malíř vtiskl podobu celé jedné epoše: „Le Style Mucha“ je kolem roku 1900 považován za ztělesnění kosmopolitní elegance. S pomocí vynikajícího obrazového materiálu představuje tato publikace umění Alfonse Muchy ve všech jeho fasetách, od prvních počátků přes úspěšné plakáty až k monumentálnímu pozdnímu dílu. Poutavé texty sledují umělce na jeho životní cestě, zavádějí čtenáře do ateliéru, v němž vznikají slavné „muchovské ženy“, a před jeho očima rozvíjejí panoráma celé jedné pohnuté epochy. Italská verze publikace.


...Mucha -- Jeho život slovem a obrazem - Roman Neugebauer ... Books, Posters, Sheet Music, Postcards ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Mucha: Jeho život slovem a obrazem z kategorie kultura a zábava, knihy, media, naučné a odborné, umění a architektura, umění, malířství a jiná výtvarná umění, koupíte výhodně přes Chci.cz.. Kvalitní e-shop Alza Vám doručí Mucha: Jeho ž ... Mucha: Jeho život slovem a obrazem | Dumknihy.cz - knihy ... ... .cz.. Kvalitní e-shop Alza Vám doručí Mucha: Jeho život slovem a obrazem dle Vašich požadavků.. Tento produkt patří pod značku Vitalis a v distribuci je pod kódem EAN 9783899196450. Dům knihy.cz > Knihy > Umění > Mucha: Jeho život slovem a o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY