Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye

Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye - Rhys Thomas | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rhys Thomas
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rhys Thomas. Číst Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sam Holloway se zdá být zcela normální šestadvacetiletý mladík se dvěma trochu podivínskými kamarády a jednotvárnou prací. Několikrát týdně však oblékne masku svého superhrdinského alter-ega a pod rouškou noci dopadá padouchy narušující noční klid, zachraňuje ztracená zvířata a pomáhá babičkám s nákupy. Ačkoliv se jedná o drobné skutky, Sam si aspoň na chvíli připadá šťastný a neporazitelný. Když však potká Sáru, je celý jeho přehledný rutinní život, který pro sebe vytvořil a v kterém bezpečně přežíval, v ohrožení. Najde hrdina dostatek odvahy na to, aby se konečně postavil čelem minulosti, před níž tak dlouho utíkal?


...itelná hrdinství Sama Hollowaye. Rhys Thomas, Jan Meduna % Přehrát ukázku Zastavit ukázku ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye ( Rhys Thomas) MP3 ... ... . MP3 ke stažení . 289 K ... Kniha Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye Přidat komentář. blackoutzuzi. 2 dnes. Celá kniha na mě působila neuvěřitelně klidně, nepřekypovala životními moudry a okatým záměrem zapůsobit za každou cenu na čtenářovy city. ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye je audiokniha o jednom velmi zvláštním mladíkovi. Napsal Rhys Thomas a vypráví Jan Meduna. Sam Holloway se zdá být zcela normální šestad ... Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye (2019) | Panáček v ... ... . Napsal Rhys Thomas a vypráví Jan Meduna. Sam Holloway se zdá být zcela normální šestadvacetiletý mladík se dvěma trochu podivínskými kamarády a jednotvárnou prací. Audioknihu Neuvěřitelná hrdinství Sama Hollowaye načetl jediný hlas - Jan Meduna.Tento herec dokázal skvěle vystihnout rozdílnou atmosféru Přízra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY