Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat

Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Joe Quirk | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Quirk
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Quirk. Číst Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všechno o tom, čím se muži a ženy od sebe liší, jsme se naučili už na základní škole v hodinách biologie. Muži a ženy nejsou stejní. Ale víte, proč se liší? " Proč muži potřebují co možná nejvíc partnerek? " Proč se ženy dávají dohromady s tím jediným nejlepším? " Co mají muži společného s opicemi a ženy s lemčíkem? " Co o mužích vypovídá velikost varlat? " Proč je bod G tak těžko k nalezení? Složitou problematiku sexuálních vztahů nahlíží autor objektivem sociologie, biologie, antropologie a několika dosti alarmujících údajů, přesto s humorem a nadhledem. Klade si otázky, které tanou na mysli nám všem, a z odpovědí vyplývá, že vše živé na světě je konzervativní, účelné, a jednotvárné, dokud nenadejde čas množit se, kdy se vše změní na extravagantní, marnotratné, riskantní a krásné. Skutečný důvod, proč se ženy a muži od sebe liší, byste neuhodli: lidské bytosti jsou totiž stvořeny pro sebe navzájem!


...ženy touží a proč se muži nechtějí vázat Autor: Quirk, Joe Nakladatel: Ikar EAN: 9788024909141 ISBN: 978-80-249-0914-1 Originál: Sperm are from men, eggs are from women Překlad: Wagnerová, Sylvie Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Lovec, zedník i princ mohou mít panický strach ze vztahu ... ... . vydání) Kniha Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat. ... Autor knihy. Joe Quirk americká. Kniha Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Proč se muži nechtějí vázat? Potkala jste toho pravého? Muže, který se vám líbí, muže, který je vám sympatický, muže se kterým si dokážete ... Po čem muži touží :: Zdravé vztahy ... . Kniha Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Proč se muži nechtějí vázat? Potkala jste toho pravého? Muže, který se vám líbí, muže, který je vám sympatický, muže se kterým si dokážete živě představit váš společný život? Všechno se vyvíjí, tak jak má, jenže najednou zjistíte, že po vážném vztahu toužíte jen vy, zatí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY