Převtělení Timothyho Archera

Převtělení Timothyho Archera - Philip K. Dick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Philip K. Dick
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Převtělení Timothyho Archera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Převtělení Timothyho Archera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip K. Dick. Číst Převtělení Timothyho Archera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Filosofický příběh z Kalifornie na přelomu šedesátých a sedmdesátých let vypráví Dickova první (a bohužel poslední) sympatická ženská postava Angel Archerová, hrdinou je ovšem její tchán, episkopální biskup Timothy Archer. Autor knihou skládá hold svému příteli, kontroverznímu duchovnímu Jamesi Pikeovi, který zemřel roku 1969 v izraelské poušti. Poslední román Philipa K. Dicka lze chápat jako jeho odkaz světu. Kniha volně navazuje na již vydaný román Valis, ale gnostický problém podvrženého vesmíru pojímá z praktičtějšího, lidštějšího hlediska.


...lení Timothyho Archera (1982, The Transmigration of Timothy Archer) je sci-fi román amerického spisovatele Philipa K ... Kniha Převtělení Timothyho Archera - Trh knih - můj ... ... . Dicka. Román je považován za třetí díl autorovy gnostické „božské" VALIS trilogie (The VALIS Trilogy), protože autorem připravovaný díl The Owl in Daylight (Sova za denního světla) zůstal pouze v nárysech.Jde o poslední autorův román a Dick se v ... Převtělení Timothyho Archera a nejen on, ale celá série Valis, je jako čokoládový dort. Ten nejčokoládovější na celém světě a je tak těžký, že stačí sousto a už nemůžete. Chcete víc, ale n ... Převtělení Timothyho Archera - Dick Philip K. - FantasyPlanet ... . Ten nejčokoládovější na celém světě a je tak těžký, že stačí sousto a už nemůžete. Chcete víc, ale nejde to a možná se vám udělá i blbě. A přesně tak mi bylo, když jsem četla Timothyho. Filosofický příběh z Kalifornie na přelomu šedesátých a sedmdesátých let vypráví Dickova první (a bohužel poslední) sympatick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY