Prostory a dialogy Evy Jiřičné

Prostory a dialogy Evy Jiřičné - Karel Hvížďala | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Hvížďala
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostory a dialogy Evy Jiřičné.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prostory a dialogy Evy Jiřičné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Hvížďala. Číst Prostory a dialogy Evy Jiřičné Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha představuje význačnou současnou česko-anglickou architektku a filozofku prostoru jako člověka, který pochází z typického středoevropského milieu: nepříznivě ji ovlivnila jak německá okupace, tak komunistický puč a nakonec sovětská okupace v roce 1968, kvůli které odešla do Velké Británie.Vrozhovorech snovinářem aspisovatelem Karlem Hvížďalou Eva Jiřičná probírá jednotlivé zásadnější realizované stavby, projektuje s ním jeho fiktivní dům, a tím zpřístupňuje čtenáři způsob svého sofistikovaného vnímání prostoru. Zásadní důraz klade na dialog se zadavatelem; je toho názoru, že dobrý projekt může vyplynout jen ze vzájemného sblížení architekta s klientem. Kniha je určena všem zájemcům o moderní architekturu včetně profesionálů a lidí, kteří by si chtěli pořídit byt nebo postavit dům. Grafické úpravy revidovaného rozšířeného vydání se ujala Clara Istlerová, text doprovázejí fotografie Jana Malého ml.


... a dialogy Evy Jiřičné book. Read reviews from world's largest community for readers ... Prostory a dialogy Evy Jiřičné | O2 Knihovna ... . Prostory a dialogy Evy Jiřičné. Karel Hvížďala. Tato kniha představuje význačnou současnou česko-anglickou architektku a filozofku prostoru jako člověka, který pochází z typického středoevropského milieu: nepříznivě ji ovlivnila jak německá okupace, tak komunistický puč... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen neb ... Prostory a dialogy Evy Jiřičné (Karel Hvížďala) | Detail ... ... . Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Prostory a dialogy Evy Jiřičné Autor: Hvížďala, Karel Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020452160 ISBN: 978-80-204-5216- Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,5 × 19,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Prostor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY