Au pair: léto začíná

Au pair: léto začíná - Melisa Cruz de la | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Melisa Cruz de la
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Au pair: léto začíná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Au pair: léto začíná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melisa Cruz de la. Číst Au pair: léto začíná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se s Marou Watersovou, Elizou Thompsonovou a Jacqui Velascovou, novými au pair v jedné z nejbohatších rodin v New Yorku, které prožijí nezapomenutelné léto v jednom z nejexkluzivnějších míst: v Hamptonu. Pro hodné děvče Maru je tato práce únikem ze zoufale monotónního léta v Massachusetts. Eliza, která v minulosti získala titul Ideální dívka New Yorku, ví, že se jí tak naskýtá rychlá cesta zpátky do módního světa, který nikdy nechtěla opustit. A pro brazilskou „sexbombu“ Jacqui představuje jízdenku za přítelem do Ameriky, který jí slíbil, že napíše e-mail, hned jak se dostane domů, ale ne-udělal to. Koneckonců, co vlastně obnáší práce au pair? Přes den naplácat na dětičky krém na opalování a po večerech chodit na dýchánky na nejžhavější půdě, ne? Omyl! Eliza se zoufale snaží ututlat práci au pair před svými nanejvýš zhýčkanými přáteli – ti si totiž myslí, že je stále bohatá jako dřív. Mara našla obrovské zalíbení v Ryanovi, starším a nesmírně atraktivním bratrovi dětí, které hlídá. A Jacqui má zlomené srdce, když pochopí, že její životní láska byla pouhým flirtem. Pokud se děvčatům podaří zvládnout povinnosti au pair a současně hamptonský společenský život, může z toho být nejneuvěřitelnější léto jejich života. Aby to vyšlo, budou muset držet pospolu. Dokážou to?


...e kniha Au pair: léto začíná? Rodina Perryových si na léto najme tři au-pair - hodnou venkovskou Maru, Elize, která díky finančním problémům zaviněnými otcem musela nedobrovolně opustit bohatý svět a brazilskou Jacqui, která chce najít svojí ztracenou lásku Luca ... Au-pair (kniha) - Wikipedie ... . Au pair: léto začíná. Melissa de la Cruz. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.6 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Seznamte se s Marou Watersovou, Elizou Thompsonovou a Jacqui Velascovou, novými au pair v jedné z nejbohatších rodin v New Yorku, které prožijí nezapomenutelné léto v ... Kniha Au pair: Léto začíná Přidat komentář. iiiccc. 21.06.2019. V době, kdy mi bylo přibližn ... SEZNAM VOLNÝCH RODIN - Aupair-evropa.cz ... . Seznamte se s Marou Watersovou, Elizou Thompsonovou a Jacqui Velascovou, novými au pair v jedné z nejbohatších rodin v New Yorku, které prožijí nezapomenutelné léto v ... Kniha Au pair: Léto začíná Přidat komentář. iiiccc. 21.06.2019. V době, kdy mi bylo přibližně 13 let, byla tahle kniha absolutní must have nás holek. ... Au pair: léto začíná Autor: Cruz de la, Melisa Nakladatel: BB art EAN: 9788073419639 ISBN: 9...SOUVISEJÍCÍ KNIHY