Ani muk: Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano?

Ani muk: Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? - David Jackson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Jackson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ani muk: Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ani muk: Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jackson. Číst Ani muk: Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetl si knhkupec z Prahy, Perlové ulice Když chcete mít dítě, ale neřešit porod, plenky, bolesti, tak si dítě uneste. Nejlépe tak šestileté. Hezky ho zavřete ve svém na pohled všedním domě a schovejte ho před celým světem. Co ale uděláte, když vám u dveří zazvoní policie a začne se o vás zajímat. Opravdu o vás nevědí, nebo se smyčka stahuje? Svižně napsaný thriller o svérázné pomoci dětem a o hře na rodinu.


...Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Sama s dítětem - partner se stěhuje do zahraničí - Modrý koník ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetl si knhkupec z Prahy, Perlové ulice Když chcete mít dítě, ale neřešit porod, plenky, bolesti, tak si dítě uneste. Nejlépe tak ... Ani muk . 18,26 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Ani muk Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? David Jackson; David Jackson . 4,5 . Sledovať autora . Trilery. Všetky knihy autora . K ... Ani muk: Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? - David ... ... ... Ani muk Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? David Jackson; David Jackson . 4,5 . Sledovať autora . Trilery. Všetky knihy autora . Kalibr, 2019. Na sklade. 5-6 hodín čítania. Vydavateľstvo Kalibr, 2019. Preklad. Luboš Trávníček ... Ani muk . 379 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Ani muk Rodinu si vybrat nemůžete. Nebo ano? David Jackson; David Jackson . 4,5 . Sledovat autora . Thriller. Všechny knihy autora . Kalibr, 2019. 4,5 16x. Na skladě. 5-6 hodin čtení. Nakladatel Kalibr, 2019. Překlad. Luboš Trávn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY