Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů

Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů - Elena Lisá | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elena Lisá
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Lisá. Číst Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je určená pracovníkům v oblasti lidských zdrojů, manažerům, psychologům, učitelům a studentům psychologie. Shrnuje nejnovější vědecké poznatky v oblasti psychologické diagnostiky lidských zdrojů se zaměřením na výběr a rozvoj a transformuje je do potřeb praxe. Na rozdíl od jiných knih na toto téma se nesoustředí na popis konkrétních psychodiagnostických metod, ale spíše na všeobecné praktické otázky aplikace a interpretace metod. Popisuje, jak se vyhodnocují výsledky psychologických testů, a upozorňuje na různé okolnosti, které ovlivňují hodnocení, takže s pomocí knihy diagnostiku realizuje i začátečník. Ukazuje, kde všude jsou diagnostické metody přínosné a za jakých okolností z nich dostaneme maximum. Přináší rovněž kapitoly o nestandardních metodách. Zabývá se testováním inteligence, řídícího úsudku, temperamentu, psychologických typů a také temných stránek osobnosti. Doc. Mgr. Elena Lisá, Ph.D., přednáší psychodiagnostiku dospělých na fakultě psychologie Panevropské vysoké školy v Bratislavě. Na pozici konzultanta a HR manažera získala praktické zkušenosti s přípravou výběrových řízení, plánem rozvoje pracovníků a realizací dalších projektů v oblasti lidských zdrojů.


...ychodiagnostika v řízení lidských zdrojů je plná zajímavých a v praxi velmi dobře využitelných informací a typů, vhodně doplněných o potřebná teoretická východiska ... Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů | Dumknihy.cz ... ... . Užitečné je také to, že vychází z nejnovějších trendů a výzkumů v oblasti testování, takže nechybí ani poznatky o testování za pomoci ... Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů - knižní novinka nakladatelství Portál. Psychodiagnostika je efektivním nástrojem pro každého manažera a personalistu. Umožňuje lépe poznat lidi a odhalí jejich rozvojový potenciál. V nakladatelství Portál pr ... Lisá, Elena : Psychodiagnostika v řízení lidských zdrojů ... . Psychodiagnostika je efektivním nástrojem pro každého manažera a personalistu. Umožňuje lépe poznat lidi a odhalí jejich rozvojový potenciál. V nakladatelství Portál právě vyšla kniha Eleny Lisé, která shrnuje nejnovější vědecké ... Bakalářská práce se zabývá problematikou řízení lidských zdrojů a její úlohou v organizaci. V teoretické þásti jsou vymezeny základní pojmy a oblasti týkající se řízení lidských zdrojů, tzn. řízení pracovního výkonu, odm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY