Perlová Zahrada: Pohádky o džinech

Perlová Zahrada: Pohádky o džinech - Jiří Tomek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Tomek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Perlová Zahrada: Pohádky o džinech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Perlová Zahrada: Pohádky o džinech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Tomek. Číst Perlová Zahrada: Pohádky o džinech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Perlová zahrada rozkvetla mnoha pohádkovými perlami. Najdete v ní převyprávěné lidové pohádky alžírské, tuniské, egyptské, syrské, perské, indické a mnohé další. Vedle králů, vezírů, soudců, lišáckých kupců, statečných princů a půvabných princezen a vedle obyvatel vesnic, jako jsou rolníci, řemeslníci, rybáři či moudří starci, jsou veledůležitými postavami džinové. Přečtěte si neuvěřitelná dobrodružství lidí s džiny na moři, na souši, v podzemí i oblacích. Poznáte svět plný tajemství a záhad, kouzel a čar, které ponoukají člověka k činům, a kde spravedlnost na sebe nenechává dlouho čekat.


... zahrada rozkvetla mnoha pohádkovými perlami ... Antikvariát Náchod ... . Najdete v ní převyprávěné lidové pohádky alžírské, tuniské, egyptské, syrské, perské, indické a mnohé další. Vedle králů, vezírů, soudců, lišáckých kupců, statečných princů a půvabných princezen a vedle obyvatel vesnic, jako jsou rolníci, řemeslníci ... Inzerát PERLOVÁ ZAHRADA - POHÁDKY O DŽINECH v okrese Pardubice, cena 69Kč, od hajkovahanka na Sbazar.cz. Popis: TOP STAV JAKO NOVÁ Pohádky o dž ... Perlová Zahrada: Pohádky o džinech - KOSMAS.cz ... .cz. Popis: TOP STAV JAKO NOVÁ Pohádky o džinech Podivuhodný, barvitý a nesmírně poutavý je svět orientálních pohádek z dávných časů. A jak by také nebyl, když pojímá zkazky lidových vypravěčů mnoha starobylých arabských zemí. Najdete zd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY