Věda a víra

Věda a víra - Russell Stannard | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Russell Stannard
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věda a víra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věda a víra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Russell Stannard. Číst Věda a víra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnoho lidí se dnes snaží najít kompromis mezi náboženstvím a nejnovějšími vědeckými poznatky. Věda a víra se zabývá zásadními otázkami, které tyto dvě oblasti zdánlivě rozdělují. Autor se věnuje problémům stvoření, evoluce, inteligentního designu, mimozemské inteligence, psychologie, morálky, zázraků a antropického principu a ke každému z nich předkládá jasné a srozumitelné argumenty pro a proti, nahlíží na ně z nejrůznějších úhlů pohledu tak, aby si čtenář mohl sám utvořit úsudek.


... víra ... photo kliknutím na obrázek se dozvíte více ... Věda a víra ... ... Humorné i inspirativní povídání o propojení duchovna a vědy, a také o nás, českých lidech, v besedě s Gabrielou Filippi po představení Léčivého divadla. Natočeno pro GoschaTV1 v ... Víra: - Víra je dobrodružství i osobní vztah - Základní pohled víry - I Tobě jde Bůh vstříc - Víra je velmi široký pojem (Aleš Opatrný) - Víra zraje krizemi (Dle J. Powella) - Credo (kredo) - Souhrn křesťanské víry - ... 13. komnata: Věda versus víra - YouTube ... . Powella) - Credo (kredo) - Souhrn křesťanské víry - Další texty k tématu víra zde. Věda, rozum a víra: - Jiří Grygar a jeho pohledy na vědu a víru ... Pohřbila věda Boha? Když máme tolik vědeckých objevů a vysvětlení, je Bůh vůbec potřeba? A naopak: když ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY