Insomnie aneb ďábel na svobodě

Insomnie aneb ďábel na svobodě - Henry Miller | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Henry Miller
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Insomnie aneb ďábel na svobodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Insomnie aneb ďábel na svobodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henry Miller. Číst Insomnie aneb ďábel na svobodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá nová kniha Henry Millera je vzácná a významná literární událost. Insomnie se od všech jeho předchozích děl liší. Je to totiž milostný příběh. Henry Miller, který byl vždy v hloubi duše romantik, i když se často stylizoval do cynického chlapáka, se v pětasedmdesáti vášnivě, cele, ale nikoli beznadějně zamiloval. Svěřil svůj milostný příběh peru - a proměnil část bezesných nocí ve dvanáct akvarelů, jež můžete vidět v tomto jedinečném svazku ve skutečných barvách. Text byl věrně reprodukován v Millerově rukopisu - je to přesné faksimile.


...e aneb ďábel na svobodě book. Read 41 reviews from the world's largest community for readers ... Knihy Henry Miller | Dobré Knihy.cz ... . Každá nová kniha Henry Millera je vzácná a významná ... Insomnie aneb ďábel na svobodě Autor: Miller, Henry Nakladatel: Pragma EAN: 9788073490409 ISBN: 978-80-7349-040-9 Originál: Insomnia, or, the Devil at large Překlad: Hanuš, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 22 × 28,5 cm Rok vydání: Insomnie aneb ďábel na svobodě kniha od: Henry Miller. 68 % 16 hodnocení ... Knihy s touto tématikou. Henry Miller, Insomnie aneb ďábel na svobo ... INSOMNIE ANEB ĎÁBEL NA SVOBODĚ - Želví doupě ... ... . 68 % 16 hodnocení ... Knihy s touto tématikou. Henry Miller, Insomnie aneb ďábel na svobodě, Pragma, 2007; Václav Votruba, Insomnie, Nová Forma, 2018 Insomni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY