Hrob tetovaného

Hrob tetovaného - Val McDermidová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Val McDermidová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrob tetovaného.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrob tetovaného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Číst Hrob tetovaného Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychologický thriller, v němž vraždy současné mají kořeny v osmnáctém století a ve vzpouře na lodi Bounty. Prudké letní lijáky bičující kopce anglického Lake Districtu odplaví staré nánosy rašeliny a obnaží bizarně tetované tělo. Spolu s ním ožije staletí starý příběh o legendárním masakru na Pitcairnu. Co když Fletcher Christian, první důstojník osudem těžce zkoušené Bounty, svou smrt pouze předstíral, aby se mohl tajně vrátit domů? V Lakelandu žije mýtus o tom, že uprchlíka ukrýval proslulý básník a zároveň Fletcherův přítel z mládí William Wordsworth a že jeho příběh využil k napsání epické básně, kterou nemohl za svého života zveřejnit, pokud nechtěl propadnout hrdlem. Odbornice na Wordsworthe Jane Greshamová chce znát pravdu. Jak zjišťuje nová fakta, začnou se kolem případu hromadit vraždy. Na půvabném pozadí anglického Lake Districtu se odehrává drama, dvě stě let stará legenda náhle začíná ohrožovat lidské životy, protože jestli báseň skutečně existuje, má hodnotu přes milion liber.


...ob tetovaného Přidat komentář. Synysterka ... Hrob - Wikipedia ... . 18.03.2018. Tuto knihu jsem nedočetla do konce, ani na několikátý pokus s odstupem času. ... McDermidová Val - Hrob tetovaného , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek! Hrob tetovaného. Kdo napsal knihu Hrob tetovaného? Autorem ... McDermidová Val - Hrob tetovaného | Antikvariát Počta ... . Kdo napsal knihu Hrob tetovaného? Autorem je Val McDermid. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Hrob tetovaného (Val McDermidová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY