Anča a Pepík opět v akci

Anča a Pepík opět v akci - Lucie Lomová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Lomová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anča a Pepík opět v akci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anča a Pepík opět v akci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Lomová. Číst Anča a Pepík opět v akci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy dvou chytrých a statečných myšek patří jak z literárního, tak z výtvarného hlediska k tomu nejlepšímu, co na poli komiksu v Čechách pro děti kdy vzniklo. V tomto svazku vychází vůbec první příběh, který vznikl ve spolupráci s Ivanou Lomovou, dnes již velmi respektovanou výtvarnicí. Obě sestry pracovaly tak, že Lucie kreslila postavičky a Ivana malovala pozadí - vynikající akvarely, jejichž výtvarnou hodnotu již čas dávno prověřil. Vymýšlením chytrých příběhů plných fantazie se pak bavily obě originální autorky.


...Pepík opět v akci jsou třetím a posledním svazkem Sebraných myšek ... Anča a Pepík - pohádka - Zahrada Pod Koštofránkem - Jičín ... ... . A je to škoda, když právě v tomto svazku má čtenář šanci porovnat, jak se příběhy, ale zejména kresba Lucie Lomové vyvinuly. Anča a Pepík opět v akci. Meander, Praha, 2007. Jazyk: Čeština Kontakty. ... Pohádka, respektive pomezí pohádky a pověsti, ale není jediným žánrem, který Lomová v knize využívá: Anča a Pepík se často stávají aktéry dobrodružných, kriminálních, ale i duchařských příběhů, v nichž pátrají po zlodějích nebo ... Anča a Pepík opět v akci. Kdo napsal knihu Anča a Pepík opět v ... Anča a Pepík: Anča a Pepík opět v akci - Lucie Lomová ... ... ... Anča a Pepík opět v akci. Kdo napsal knihu Anča a Pepík opět v akci? Autorem je Lucie Lomová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Hledáte Anča a Pepík opět v akci od Lucie Lomová? Dnes objednáte, zítra vyzve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY