Tibetské umění duševní vyrovnanosti: Jak se zbavit strachu a radovat se ze života

Tibetské umění duševní vyrovnanosti: Jak se zbavit strachu a radovat se ze života - Christopher Hansard | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christopher Hansard
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tibetské umění duševní vyrovnanosti: Jak se zbavit strachu a radovat se ze života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tibetské umění duševní vyrovnanosti: Jak se zbavit strachu a radovat se ze života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Hansard. Číst Tibetské umění duševní vyrovnanosti: Jak se zbavit strachu a radovat se ze života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Staré tibetské spirituální a náboženské učení bön říká, že tajemství vyrovnaného a úspěšného života tkví v tom, abychom se zbavili strachu. Možná i vy si myslíte, že strach je samozřejmý a snad i nutný jako vzduch, který dýcháme – i tento klamný dojem strach dokáže vzbudit, pokud se mu neumíme bránit.Je načase, abychom se přestali bát a začali žít svůj vlastní život. Cesta existuje bezpečně v každém z nás. Hansard se řídí vlastními hlubokými znalostmi tibetského učení a nabízí cvičení na získání duševního klidu i inspirující příběhy ostatních, kterým se podařilo změnit sama sebe. Toto je již třetí z Hansardových knih, jež se i u nás setkávají s mimořádným úspěchem.


...ibetské spirituální a náboženské učení bön říká, že tajemství vyrovnaného a úspěšného života tkví v tom, abychom se zbavili strachu ... Jak se nezbláznit - 33 všeobecně rozšířených omylů - fispa ... ... . Možná i vy si myslíte, že strach je samozřejmý a snad i nutný jako vzduch, který dýcháme - i tento klamný dojem strach dokáže vzbudit, pokud se mu neumíme bránit. Tibetské umění duševní vyrovnanosti jak se zbavit strachu a radovat se ze života Christopher Hansard. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Christopher Hansard ; [z anglického originálu ... přeložila Ariana Trávníčková] ... Tibetské umění ... Film Divadlo Literatura: 2013 ... . Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Christopher Hansard ; [z anglického originálu ... přeložila Ariana Trávníčková] ... Tibetské umění duševní vyrovnanosti od Christopher Hansard v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Hansard se řídí vlastními hlubokými znalostmi tibetského učení a nabízí cvičení na získání duševního klidu i inspirující příběhy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY