Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grál: Uvedení Šifry mistra Leonarda na pravou míru

Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grál: Uvedení Šifry mistra Leonarda na pravou míru - Mark Oxbrow, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Oxbrow,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grál: Uvedení Šifry mistra Leonarda na pravou míru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grál: Uvedení Šifry mistra Leonarda na pravou míru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Oxbrow,. Číst Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grál: Uvedení Šifry mistra Leonarda na pravou míru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Více než půl tisíciletí jsou Rosslynská kaple, král Artuš i Svatý grál obestřeni nejedním tajemstvím. Miliony lidí po celém světě se dověděli o existenci Rosslynské kaple, která se nachází u skotského Edinburghu, z románu Dana Browna Šifra mistra Leonarda či Da Vinciho kód. Statisíce čtenářů se tak vydávají do Rosslynu, aby tu obdivovaly tuto záhadami ověnčenou templářskou stavbu, kde se prý ukrývá Svatý grál. Tajemný příběh Rosslynské kaple představuje několik slavných historických postav, včetně Ježíše Krista, Panny Marie, Williama Wallace, Roberta Bruce, skotské královny Marie, Johanky z Arku, Krále Artuše či kouzelníka Merlina. Dosud se však nikomu nepodařilo záhadu Rosslynské kaple odhalit. Dva skotští historici, kteří se touto problematikou zaobírali přes deset let, nabízejí v této senzační knize skutečný příběh o tajemství Rosslynské kaple a Svatého grálu.


...: Uvedení Šifry mistra Leonarda na pravou míru Více než půl tisíciletí jsou Rosslynská kaple, král Artuš i Svatý grál obestřeni nejedním tajemstvím ... Knihy o historii - dějepis, fakta o historii, literatura o ... ... . Miliony lidí po celém světě se dověděli o existenci Rosslynské kaple, která se nachází u skotského Edinburghu, z románu Dana Browna Šifra mistra Leonarda či Da ... Kniha: Tajemství Rosslynské kaple a Svatý grál (Mark Oxbrow a Ian Robertson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Více než půl tis ... Oxbrow, Mark + Robertson, Ian: TAJEMSTVÍ ROSSLYNSKÉ KAPLE ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Více než půl tis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY