RAF - Frakce Rudé armády

RAF - Frakce Rudé armády - Šárka Daňková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Šárka Daňková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
RAF - Frakce Rudé armády.pdf


Chcete si knihu přečíst?RAF - Frakce Rudé armády ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Daňková. Číst RAF - Frakce Rudé armády Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při vyslovení jmen jako Andreas Baader nebo Ulrike Meinhofová přeběhne dodnes pamětníkům mráz po zádech. Ta jména totiž patřila teroristům z Frakce Rudé armády (RAF). Jednalo se o extrémně levicovou organizaci, která se ve Spolkové republice Německo snažila násilím prosadit změnu režimu (1970 - 1998). Kde se v poválečném Západním Německu vzali lidé, kteří bojovali proti "kapitalismu a imperialismu se zbraní v ruce? Co je hnalo kupředu a čeho svými činy dosáhla? Na tyto a mnohé další otázky odpovídá Šárka Daňková ve strhujícím líčení o třech generacích německých teroristů.


...udé armády (německy Rote Armee Fraktion zkratkou RAF) byla západoněmecká ultralevicová teroristická skupina aktivní v letech 1970-1998 ... RAF - Frakce Rudé armády ... .Sami se označovali jako komunistická městská partyzánská skupina. Skupinu založili v roce 1970 Andreas Baader, Gudrun Ensslinová, Horst Mahler, Ulrike Meinhofová, Irmgard Möllerová a další. Nepovedené přepadení obrněné dodávky s penězi poblíž německých Brém loni zosnovali tři hledaní členové třetí generace Frakce Rudé armády (RAF). Tato ultralevicová skupina v 70. a 80. letech minulého století páchala teroristické útoky v bývalém západním Německu. rudé armád ... RAF - Frakce Rudé armády: tři generace teroristů - Šárka ... ... . Tato ultralevicová skupina v 70. a 80. letech minulého století páchala teroristické útoky v bývalém západním Německu. rudé armády frakce rozkladný procesy. Category Music; ... 50+ videos Play all Mix - Zputnik - RAF (free download - zputnik.net) YouTube; ZPUTNIK - Duration: 27:35. ... English: The Red Army Faction (German: Rote Armee Fraktion), shortened to RAF and in its earl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY