Čas jako dar

Čas jako dar - Steph Swainstonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Steph Swainstonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas jako dar.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas jako dar ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steph Swainstonová. Číst Čas jako dar Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl trilogie Hradební mýty. Gio Mženeč, Šermíř Kruhu nesmrtelných, je neočekávaně poražen v rituálním souboji mladým vyzyvatelem. Ten se hned po svém vítězství vydává spolu s poslem Jantem a dalšími nesmrtelnými na výpravu k ostrovu Tris, nedávno objevenému idylickému útočišti, které by se mohlo stát spojencem v dlouhotrvající válce proti Hmyzu. Výprava se samozřejmě neobjede bez četných komplikací, nemluvě o problémech, které mezitím propuknou v domovině nesmrtelným. Steph Swainstonová, autorka pokládaná ze jeden z nejnadějnějších talentů fantastiky posledních několika let, dokazuje, že nebývalý úspěch románu Rok naší války nebyl náhodný a v druhé části brilantní trilogie doplňuje do světa Kruhu nesmrtelných řadu obdivuhodných detailů. Trilogie Hradební mýty se tak již ve svém druhém svazku stává jednoduše jednou z nejpozoruhodnějších sérií na trhu s moderní fantastikou.


...ako dar book. Read 33 reviews from the world's largest community for readers ... KNIHY | Čas jako dar - Hradební mýty 2 [Swainston Steph ... ... . Gio Mženec, Šermíř Kruhu nesmrtelných, je neočekávaně poražen v rituál... Kniha Čas jako dar Přidat komentář. Dave_Jame. 29.04.2019. Sníženou známku v porovnání s prvním dílem, jsem se rozhodl udělit ne pro kvalitu knihy, ale pro to, jak pracuje se zavedeným světem. ... Inzerát Čas jako dar v okrese Ostrava-město, cena 40Kč, od jiri.sedlovsky na Sbazar.cz. Popis: Kniha ve výborném stavu, nečtená, obal m ... Kniha Čas jako dar - Stephanie Swainston | Dobré Knihy.cz ... .sedlovsky na Sbazar.cz. Popis: Kniha ve výborném stavu, nečtená, obal mírně poškozen - oslí uši. K ceně bude dopočteno poštovné. Čas jako dar. Kdo napsal knihu Čas jako dar? Autorem je Steph Swainston. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Čas jako da...SOUVISEJÍCÍ KNIHY