Báječný svět

Báječný svět - Jitka Škápíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Škápíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Báječný svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Báječný svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Škápíková. Číst Báječný svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozhlasový seriál rozhovorů výjimečný volbou osobností, které Viktor Preiss zpovídá. Klíčem k výběru je osobní spřízněnost. Za dobu, co je Báječný svět na světě, si do něj pozval více než čtyři desítky hostů. Stal se – alespoň v tomto pořadu – moderátorem, produkčním, redaktorem, režisérem, fejetonistou, interpretem slova, ale také textařem a zpěvákem, protože každý díl Báječného světa začíná českou verzí Armstrongova hitu A Wonderful World s jeho autorským textem a v jeho podání. Autorka Jitka Škápíková se podílela na vzniku rozhlasové i knižní podoby tohoto úspěšného cyklu.


...os Play all Mix - M.Donutil - Ten báječnej mužskej svět YouTube Iva Bittova & Miroslav Donutil "Zabili, zabili" - Duration: 2:57 ... MARMARKY ... . Huljet 2,096,495 views Báječný svět. 15K likes. . ☆ „Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život." 50+ videos Play all Mix - Jitka Zelenková - Svět je báječnej kout YouTube Jitka Zelenková + Karel Gott - Svět stál (Tonight I Celebrate My Love For You) - Duration: 3:36. Antonín 7,360 views Píseň od kapely Spínací Špendlík z alba Báječný svět. This feature is not available right now. Plea ... Báječný svět elektronického podpisu - Moodle ... . Antonín 7,360 views Píseň od kapely Spínací Špendlík z alba Báječný svět. This feature is not available right now. Please try again later. Toto je prostředí výukového ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY