Dunkelterapie: Léčba tmou a vize vnitřního světla

Dunkelterapie: Léčba tmou a vize vnitřního světla - Holger Kalweit | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Holger Kalweit
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dunkelterapie: Léčba tmou a vize vnitřního světla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dunkelterapie: Léčba tmou a vize vnitřního světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holger Kalweit. Číst Dunkelterapie: Léčba tmou a vize vnitřního světla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na své cestě do Nepálu v šedesátých letech minulého století se Holger Kalweit seznámil s prastarou tibetskou buddhistickou metodou zvanou yangtik. „Sestoupili jsme do jakéhosi podzemního příbytku a v černočerné tmě jsme zaslechli hlas. Mnichovým přáním bylo, pokud jsem dobře rozuměl, rozpuštění omezeného vědomí Já. To bylo moje první setkání s buddhistickou praxí yangtik — terapií tmou, jak ji dnes nazývám.“ Tuto terapii přizpůsobil Holger Kalweit evropským podmínkám a řadu let ji úspěšně provozuje s lidmi z celého světa včetně České republiky. Kniha obsahuje unikátní rozhovor s Thubtenem, tibetským lamou, jenž autora provázel jeho druhým pobytem v temnotě, a desítky výpovědí lidí, kteří pod Kalweitovým vedením vstoupili do temnoty a nechali ji na sebe působit. Popisují fascinující zážitky hlubinného poznání sebe sama, setkání se zemřelými a vjemy intenzivního světla, které přicházejí po určité době strávené v temnotě. Tato kniha je významným příspěvkem nejen z terapeutického hlediska; je skutečně ojedinělým vylíčením intenzivních duševních zážitků vedoucích k poznání lidského ducha.


...erapie: Léčba tmou a vize vnitřního světla Holger Kalweit Nakladatel: Eminent 2006 Léčba tmou a vize vnitřního světla Na své cestě do Nepálu v šedesátých letech minulého století se Holger Kalweit seznámil s prastarou tibetskou buddhistickou metodou zvanou yangtik ... Bio-Life.cz - Terapie tmou ... . „Sestoupili jsme do jakéhosi podzemního příbytku a v černočerné tmě jsme zaslechli hlas. Kniha Dunkelterapie - Léčba tmou a vize vnitřního světla vyšla v roce 2006 v nakladatelství Eminent. „Všiml jsem si, že lidem, kteří vstoupili do tmy a vydrželi v ní, se prožitky posunuly velmi významným způsobem. Dunkelterapie + DVD: Léčba tmou a vize vnitřního světla. Holger Kalweit ... Dunkelterapie + DVD Autor: Kalweit, Holger Nakladatel: Eminent EAN: 978807 ... Terapie tmou | Cestasrdce.cz ... . „Všiml jsem si, že lidem, kteří vstoupili do tmy a vydrželi v ní, se prožitky posunuly velmi významným způsobem. Dunkelterapie + DVD: Léčba tmou a vize vnitřního světla. Holger Kalweit ... Dunkelterapie + DVD Autor: Kalweit, Holger Nakladatel: Eminent EAN: 9788072812837 ISBN: 80-7281-283-1 Originál: Dunkelterapie Překlad: Korbelík, Miroslav Popis: 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY