Aniho papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých

Aniho papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých - Jaromír Kozák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Kozák
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aniho papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aniho papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Kozák. Číst Aniho papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých Online je nyní tak snadné!

POPIS


Egyptská kniha mrtvých se v Egyptě dochovala v celé řadě exemplářů. Žádný z nich však není tak rozsáhlý a tak nádherně vyzdobený jako Aniho papyrus. Jeho kaligrafické písmo ho navíc předurčuje i k tomu, aby posloužil také jako čítanka studentům egyptských hieroglyfů. – Aniho papyrus rovněž lépe něž kterýkoli jiný exemplář Egyptské knihy mrtvých vypovídá o práci velmi úzkého okruhu písařů, kteří měli přístup k těmto původně natolik tajným textům, že se nemohly dostat do ruky ani samotného faraona. Úchvatné ilustrace Aniho papyru výmluvně přibližují nauku o přeměnách duše, o jejím putování záhrobním světem a návratu k pozemskému životu. Ta je zde líčena s dynamikou, jaká není vyjádřitelná pouhým popisem. Písmo i ilustrace jsou totiž prostorově uspořádané, což je něco, co naše moderní knihy nedokáží.


...papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých Autor: Kozák, Jaromír Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788072076222 ISBN: 80-7207-622-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 163 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Vydavatelství a nakladatelství ... . vydání) Hledáte Aniho papyrus - Nejkrásnější kniha mrtvých od Jaromír Kozák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Egyptská kniha mrtvých se v Egyptě dochovala v celé řadě exemplářů. Žádný z nich však není tak rozsáhlý a tak nádherně vyzdobený jako Aniho papyrus. Jeho kaligrafické písmo ho navíc předurčuje i k tomu, aby posloužil také jako čítanka studentům egyptských hieroglyfů ... Egyptská kniha mrtvých I. - Jaromír Kozák | Databáze knih ... . Žádný z nich však není tak rozsáhlý a tak nádherně vyzdobený jako Aniho papyrus. Jeho kaligrafické písmo ho navíc předurčuje i k tomu, aby posloužil také jako čítanka studentům egyptských hieroglyfů. Egyptská kniha mrtvých se v Egyptě dochovala v celé řadě exemplářů. Žádný z nich však není tak rozsáh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY