Prevítem snadno a rychle

Prevítem snadno a rychle - Simon Brett | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Brett
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prevítem snadno a rychle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prevítem snadno a rychle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Brett. Číst Prevítem snadno a rychle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám však otevře oči, ať chcete nebo ne. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít, a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům, nemotorným pohybům a sladkému broukání. A nestěžujte si pak, že jsme vás nevarovali.


...revítem snadno a rychle Přidat komentář ... Prevítem snadno a rychle - Chci.cz ... . nicolettkaa. 1 26. února. Prevíta jsme na doporučení četli s přítelem po večerech jako pohádku před spaním (jsme prozatím bezdětní). ... Prevítem snadno a rychle Autor: Brett, Simon Nakladatel: Argo EAN: 9788072038497 ISBN: 80-7203-849-4 Originál: How to be a Little Sod Překlad: Fröhlich, František Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 12 × 17,5 cm Rok vydání: 2006 (3. vydání) Všechny informace o produktu K ... Prevítem snadno a rychle - KNIHOVNA PROSTŘEDNÍ SVINCE ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Prevítem snadno a rychle - Simon Brett, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prevítem snadno a rychle - Simon Brett. Prevítem snadno a rychle (How to be a Little Sod) Prevítovy první krůčky (Little Sod´s Next Step) Jak na prevíta. Rady pro maminky (Baby Tips for Mums) ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY