Český atlas - Západní Čechy: Obrazový vlastivědný průvodce

Český atlas - Západní Čechy: Obrazový vlastivědný průvodce - Jaroslav Kocourek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kocourek
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český atlas - Západní Čechy: Obrazový vlastivědný průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český atlas - Západní Čechy: Obrazový vlastivědný průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kocourek. Číst Český atlas - Západní Čechy: Obrazový vlastivědný průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Český atlas Západní Čechy je založen na podrobném popisném textu a neobyčejně bohaté obrazové dokumentaci. Atlas představuje všechny známé i méně známé kulturní a historické pamětihodnosti, stejně jako přírodní pozoruhodnosti západočeské oblasti. Přehledně členěné kapitoly atlasu seznamují s jednotlivými regiony, městy a turisticky atraktivními cíli. Součástí atlasu jsou vedle mnoha fotografií a podrobného popisu zajímavých míst také četné mapy a plánky, kresby významných památek a znaky měst a šlechtických rodů. Vyhledávání v knize usnadňuje místní a jmenný rejstřík.


...eský atlas Západní Čechy je založen na podrobném popisném textu a neobyčejně bohaté obrazové dokumentaci ... Edice "Český atlas" | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Atlas představuje všechny známé i méně známé kulturní a historické pamětihodnosti, stejně jako přírodní pozoruhodnosti západočeské oblasti. Všechny informace o produktu Mapy Český atlas Praha obrazový vlastivědný průvodce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Český atlas Praha obrazový vlastivědný průvodce. Mapy Český atlas Západní Čechy již od od 818 Kč. Srovnejte si ceny z internetových obchodů, nakupte v tom ... Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce) ... . Mapy Český atlas Západní Čechy již od od 818 Kč. Srovnejte si ceny z internetových obchodů, nakupte v tom nejlepším. Český atlas Západní Čechy je založen na podrobném popisném textu a neobyčejně bohaté obrazové dokumentaci. Atlas představuje všechny známé i méně známé kulturní a historické pamětihodnosti, stejně jako ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY