Dreamland / Megafortress

Dreamland / Megafortress - Dale Brown, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dale Brown,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dreamland / Megafortress.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dreamland / Megafortress ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dale Brown,. Číst Dreamland / Megafortress Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh z prostředí americké vojenské letecké základny v Nevadě, která je zároveň nejrozvinutější americkou bojovou laboratoří. Dreamland je domovem útočného oddílu Whiplash. Muži a ženy této jednotky jsou pro své schopnosti prvním týmem, který prezident povolá v případě zásadního ohrožení Ameriky... Nukleární, biologické a chemické zbraně v rukou teroristů a zemí třetího světa spolu s letitými náboženskými a etnickými konflikty představují vysoká rizika. Amerika jako jediná zbývající světová velmoc se zdá být schopna udržet světový mír. Dokáže to ovšem i za této vyhrocené situace? Odpovědí je Dreamleand, technologické bojové letecké centrum v Nevadě, které je zároveň nejrozvinutější bojovou laboratoří. Ta je také domovem útočného oddílu Whiplash, jednotky, jejíž muži a ženy nechávají daleko za sebou běžné vojenské útvary a jsou prvním týmem, který prezident povolá v případě zásadního ohrožení Ameriky. Přeložil Jiří Bartoň.


...r, father, daughter and son-in-law lead a team into battle-torn Somalia using the Megafortress test bomber, securing Dreamland's funding and restoring its dignity ... Dreamland - YouTube ... . In such a technically charged story, the sheer number of characters inconsistently referred to by their nicknames and real names parading in and out of the narrative only ... Dale Brown is the author of more than a dozen New York Times bestsellers, starting with Flight of the Old Dog in 1987, as well as a former U.S. Air Force captain. He will be flying in to The Cool Table to talk about his latest page-turner, Shadow Command, which brings back his classic character, Patri ... Characters in Dale Brown novels | Dale Brown Wiki | Fandom ... .S. Air Force captain. He will be flying in to The Cool Table to talk about his latest page-turner, Shadow Command, which brings back his classic character, Patrick McClanahan. There will also be the normal ... Dreamland is the place where the nation's top minds come to develop... Free shipping over $10. ... The Return of the Megafortress and the other Hi-tech gadgets give a thrill. While those familiar with this type of book, following conversati...SOUVISEJÍCÍ KNIHY