Fajne dřysty

Fajne dřysty - Ostravski Ostravak | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ostravski Ostravak
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fajne dřysty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fajne dřysty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ostravski Ostravak. Číst Fajne dřysty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud je Denik Ostravaka dnes již bestsellerem, jsou Fajne dřysty jeho trestí. Proto je určena nejen věrným příznivcům bláznivých příhod Ostravaka, ale i těm, kteří se s nimi doposud neseznámili. Ve Fajnych dřystach je zhuštěno to nejlepší z Deniků, a to formou břitkých a pikantních přirovnání, které si neberou žádné servítky. Tyto "hlášky" mohou pobavit či inspirovat jak znalce regionu (čumim jak štajger na zapalovač v rubani), tak všechny ostatní - pamětníci i mladší generace si v nich určitě vyberou to své (kužu na řbetě sem měl suchu jak ten ležak v Mauzoleu; šef zas čuměl jak Frodo na pistni kroužek).


...ysty - POLE, kde chmel roste ROK (GC58KAH) was created by Polerok & koulou on 7/26/2014 ... Cosyk se chista… a už je to venku! « Ostravak ... . It's a Other size geocache, with difficulty of 1.5, terrain of 1.5. It's located in Moravskoslezský kraj, Czechia. Pokud je Denik Ostravaka dnes již bestsellerem, jsou Fajne dřysty jeho trestí. Proto je určena nejen věrným příznivcům bláznivých příhod Ostravaka, ale i těm, kteří se s nimi doposud neseznámili. Ve Fajnych dřystach je zhuštěno to nejlepší z Deniků, a to formou břitkých a p ... Fajne dřysty 1 (Ostravak Ostravski) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Ve Fajnych dřystach je zhuštěno to nejlepší z Deniků, a to formou břitkých a pikantních přirovnání, které si neberou ... Fajne dřysty II jsou další třešničkou na dortu Ostravakových deníkových zápisků. Proto je určena nejen věrným příznivcům bláznivých příhod Ostravaka, ale i těm, kteří se s ni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY