Komunistky s fanatismem v srdci

Komunistky s fanatismem v srdci - Jiří Pernes | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pernes
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Komunistky s fanatismem v srdci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komunistky s fanatismem v srdci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pernes. Číst Komunistky s fanatismem v srdci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osudy deseti významných českých komunistických funkcionářek, které svůj život zasvětily práci pro stranu. Ovšem kromě toho, že se věnovaly politice, byly také matkami, jež se musely starat o své rodiny, byly manželkami a milenkami většinou významných mužů, kteří zpětně ovlivňovali jejich osud. Známý český historik, autor mnoha knih, mimo jiné i knížky o komunistických prezidentech Takoví nám vládli, vytvořil kritické a působivé portréty Gusty Fučíkové, Jarmily Glazarové, Marie Švermové, Anežky Hodinové-Spurné, Marie Kabrhelové, Jiřiny Švorcové a dalších žen, které své životy věnovaly „boji za lepší zítřky“.


...tky s fanatismem v srdci Autor: Pernes, Jiří Nakladatel: Brána EAN: 9788072432844 ISBN: 80-7243-284-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Za normalizace Kabrhelová vládla ... - s námi víte víc ... . vydání) Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok. Komunistky s fanatismem v srdci. Jiří Pernes Zobrazit obsah publikace. Publikace představuje osudy deseti významných českých komunistických funkcionářek, které svůj život zasvětily ... Kniha: Komunistky - Jiří Pernes | Knihy.ABZ.cz ... . Komunistky s fanatismem v srdci. Jiří Pernes Zobrazit obsah publikace. Publikace představuje osudy deseti významných českých komunistických funkcionářek, které svůj život zasvětily práci pro stranu. Ovšem kromě toho, že se věnovaly politice, byly také matkami, jež se musely starat o své rodiny, byly manželkami a milenkami ... Kniha Komunistky s fanatismem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY