Cestami trollů

Cestami trollů - Radovan Kunc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radovan Kunc
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestami trollů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestami trollů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Kunc. Číst Cestami trollů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Netradiční cyklistický průvodce Norskem. Výsledek více než desetiletého důkladného objevování Norska v sedle bicyklu zaznamenal autor v této knize podrobně a poutavě. Jsou zde soustředěny ty nejkrásnější a nejzajímavější cesty, které je možné v této severské zemi na kole podniknout. Kniha se tak stává netradičním cyklistickým průvodcem. Netradičním proto, že neobsahuje jen strohá data o daných lokalitách, ale přibližuje je autenticky, přímo z pohledu cyklisty. Na mnoha místech je text okořeněn zajímavými příhodami přímých účastníků společných výprav. Celkem 30 kapitol představuje více než 30 trollích cest od těch známých až po absolutně neznámé. Na úvod je zařazen jakýsi miniprůvodce hlavním městem Oslem, kde většina výprav na sever začíná. Kniha je obohacena velkým množstvím barevných fotografií, které krásy norské přírody přibližují. Nechybějí ani mapky s vyznačenou a doporučenou trasou. Publikace nezvyklého formátu určitě pomůže udělat si ucelený obraz o této krásné severské zemi a stane se vítanou inspirací pro cykloturisty.


...igen - cesta Trollů ( 8) Nadřazená kategorie: Kam v Norsku Kategorie: Turistické cesty Vytisknout E-mail Trollstigen vodopády Geiranger Møre og Romsdal Trolové - bájní severští skřítkové, kteří údajně obývají nedostupné kouty přírody, jsou oškliví a měli ... Norsko - Geirangerfjord, Lom ... ... Norge.cz ve spolupráci s CK Viking Line vás protáhne celým rokem 2013 na kole po Norsku! Deset let jezdil autor cykloprůvodce Cestami Trollů se svojí cestovní kanceláří Viking Line do Norska a podél fjordů, na ostrovech, v údolích jezer a řek, na náhorních ... Norsko - cestami trollů Úvod Romsdal Geiranger a Lom Jotunheimen Jotunheimen Jezera Tesse a Lemonsjoen, Ridderspranget Besseg ... Norsko - Geirangerfjord, Lom ... ... Norsko - cestami trollů Úvod Romsdal Geiranger a Lom Jotunheimen Jotunheimen Jezera Tesse a Lemonsjoen, Ridderspranget Besseg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY