Zavolejte Jeevese!

Zavolejte Jeevese! - Pelham Grenvill Wodehouse | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pelham Grenvill Wodehouse
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zavolejte Jeevese!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zavolejte Jeevese! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pelham Grenvill Wodehouse. Číst Zavolejte Jeevese! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další kniha jednoho z nejpopulárnějších anglických humoristů, jejímž hrdinou je důvtipný komorník Jeeves. Devátý hrabě z Rowcesteru – obecně známý jako Bill – se snaží uniknout kapitánu Biggarovi, jehož podvedl coby falešný bookmaker na dostizích. Na Billovo chátrající sídlo mezitím míří zámožná vdova Rosalinda Spottsworthová, zamýšlející obohatit jím svůj majetek. Když vyjde najevo, že Bill, nyní zasnoubený s veterinářkou Jill, se s pohlednou Rosie nevidí poprvé a že vdovu provází coby nápadník právě rozlícený Biggar, nezbývá než svěřit nebezpečně doutnající situaci Jeevesovi – který se šťastným řízením osudu dočasně nachází v Billových službách.


...jte Jeevese! book. Read 299 reviews from the world's largest community for readers ... Kniha Zavolejte Jeevese! - Trh knih - můj antikvariát online ... . Devátý hrabě z Rowcesteru, mezi přáteli známý jako Bill, se sna... Zavolejte Jeevese / komedie od P. G. Wodehouse: Nedostižný a originální sluha Jeeves inspiroval Zdeňka Jirotku při psaní Saturnina. Jeeves, stejně jako Saturnin, má zvládnout vše - milostné eskapády svého mladého pána Bertieho, tajné obchodní transakce jeho obávaného strýce lorda Worplesdona, nástrahy žárlivého strážníka i šílené nápady mladého pána Edwina ... Idiots Tree Felling Fails with Chainsaw Machine - Tree Falls on Head and House ... Jak je důležité míti Jeevese - Deník.cz ... ... Idiots Tree Felling Fails with Chainsaw Machine - Tree Falls on Head and House - Duration: 8:11. Woodart Presents Recommended for you Jiří Suchý z Tábora, Pavel Oubram Deník/Radka Doležalová [email protected] Zavolejte Jeevese! - Vilémov - Zrušeno. Public · Hosted by O. s. ZA DVEŘM...SOUVISEJÍCÍ KNIHY