Rusko - Experiment s jedním národem (od roku 1991 do současnosti)

Rusko - Experiment s jedním národem (od roku 1991 do současnosti) - Robert Service | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Service
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rusko - Experiment s jedním národem (od roku 1991 do současnosti).pdf


Chcete si knihu přečíst?Rusko - Experiment s jedním národem (od roku 1991 do současnosti) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Service. Číst Rusko - Experiment s jedním národem (od roku 1991 do současnosti) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po pádu komunismu se Rusko stalo zemí skutečných protikladů – pohádkového bohatství a bídy, neobyčejné moci i totální beznaděje. Jen malý počet Rusů těžil z nového kapitalismu 90.let. Politické násilí a ekonomická korupce otřásaly Moskvou, zatímco v Čečensku zuřila nelítostná válka. Ale navzdory tomu všemu byl ve společnosti zřetelný pokrok. Rusové přemýšleli, mluvili a konali mnohem svobodněji než za komunismu. Stát již nebyl součástí jejich soukromí a v zemi se započalo s mnoha reformami. Robert Service ve svém přelomovém díle vykresluje formování soudobého ruského státu od jeho ambiciózních počátků v roce 1991. Kniha se zabývá nejen machinacemi v Kremlu, vysokou politikou a ekonomikou. Její součástí je i pohled na školství, armádu, média, církev a hlavně na „skutečného“ Rusa, obyčejného člověka žijícího často v provinciálním městečku, na jeho všední život a práci.


... roku 1991 do současnosti. Experiment s jedním národem 2006; Lenin 2002; Soudruzi ... Knihy > História > Novovek, moderné dejiny - Martinus ... . Světové dějiny komunismu 2009; Kniha Rusko od roku 1991 do současnosti. Experiment s jedním národem je v Rusko - Experiment s jedním národem (od roku 1991 do současnosti) Autor: Service, Robert Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073062460 ISBN: 80-7306-246-1 Originál: Russia-Experiment with a People Překlad: Orel, Josef Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Rozměry: 16 × 23,5 cm Rok vydání: Rusko experiment s jedním národem : od roku 1991 do současnosti Robert Service. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Robert Service ; [z anglického originálu ... Čečenská otázka | Studentský spolek Agora - Post Septem ... . Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Robert Service ; [z anglického originálu ... přeložil Josef Orel] ... Revoluce ve Středomoří boj o italský životní prostor od 150 K ... Robert Service, Rusko od roku 1991 do současnosti. Experiment s jedním národem , Beta-Dobrovský, 2006 Ar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY