Naslouchání světa

Naslouchání světa - Michal Huvar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Huvar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naslouchání světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naslouchání světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Huvar. Číst Naslouchání světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třináct rozhovorů s předními osobnostmi kultury, z nichž některé již nežijí (a proto jde rázem o cenná svědectví), je doplněno krátkými poeticky trefnými postřehy. Autor zpovídá Dana Bártu, Danielu Fischerovou, Josefa Hiršala, Miroslava Holuba, Jaroslava Hutku, Martu Kubišovou, Vladimíra Mertu, Bolka Polívku, Kamilu Sojkovou, Jana Šmída, Jarmilu Šulákovou, Jiřího Veselského a Wanastowi Vjecy. „Autor nenechává rozhovory sklouznout do magazínovosti. Zajímá jej přesah, rozpor i souvislost – ať už třeba mezi uměním a byznysem nebo bývalou totalitou a současným butikovým kapitalismem,“ napsala o nich svého času recenzentka deníku Rovnost.


...ání světa Autor: Huvar, Michal Nakladatel: Carpe diem EAN: 9788086362731 ISBN: 80-902092-3-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 132 stran, česky Rozměry: 10 × 18 cm Rok vydání: 1996 (1 ... SVET VZDELANI - Svět vzdělání ... . vydání) Samozřejmě že internet propojuje panetu, ale většina z nás nakonec slyší lidi jako jsme my. Blogger a technoog Ethan Zuckerman by chtěl napomoct sdílení příběhů z celého světa. Mluví o chytrých strategií jak otevřít váš svět Twitteru a umožnit vám číst zprávy v jazycích, které ani neznáte. Třináct rozhovorů s předními osobnostmi kultury, z nichž některé již nežijí (a proto jde rázem o cenná svědectví), je doplněno krátkými poeticky trefnými postřehy. ... Ethan Zuckerman: Naslouchání hlasům světa - English-Video.net ... . Třináct rozhovorů s předními osobnostmi kultury, z nichž některé již nežijí (a proto jde rázem o cenná svědectví), je doplněno krátkými poeticky trefnými postřehy. Autor zpovídá Dana Bártu, Danielu Fischerovou, Josefa Hiršala, Miroslava Holuba, Jaroslava Hutku, Martu Kubišovou, Vladimíra Mertu, Bolka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY