Drazí zesnulí - William Shakespeare a jeho dramatická jednání

Drazí zesnulí - William Shakespeare a jeho dramatická jednání - Andrew Donkin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Donkin
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Drazí zesnulí - William Shakespeare a jeho dramatická jednání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Drazí zesnulí - William Shakespeare a jeho dramatická jednání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Donkin. Číst Drazí zesnulí - William Shakespeare a jeho dramatická jednání Online je nyní tak snadné!

POPIS


O Williamu Shakespearovi už jste asi slyšeli.. Je to náš drahý zesnulý, protože napsal pár zajímavých divadelních her, nechodil pro slova daleko, vytvořil na jedné straně zamilovaného romantika Romea a na druhé krvežíznívého zabijáka Macbetha.. Ale slyšeli jste, že William málem přišel na rozkaz královny o hlavu a šlohnul rovnou celé divadlo? Ano, přestože William už je hezkých pár staletí po smrti, pořád nás dokáže lecčím překvapit. Vy teď můžete nahlédnout do jeho tajného deníku nebo si přečíst zprávy z doby, kdy žil. A připravte se na pořádné překvapení, až poodhrneme oponu a ukážeme vám některá Williamova nejdramatičtější jednání. Vítejte v Anglii šestnáctého a sedmnáctého století, v době novověkých myšlenek a středověkých skutků a trestů!


... Shakespeare patří k mým oblíbeným spisovatelům a tohle je další verze jeho životopisu, kterou jsem četla ... vydavateľstvo: Egmont | ponuka titulov | Pod Vŕškom ... ... . Rozhodně musím říci, že lidem, kteří moc rádi nečtou tahle kniha přináší zábavu a zároveň poznání v celku jednoduché formě. Blog.cz > Čtenářský deník > Archiv > Srpen 2008 > WILLIAM SHAKESPEARE A JEHO DRAMATICKÁ JEDNÁNÍ 2/3. WILLIAM SHAKESPEARE A JEHO DRAMATICKÁ JEDNÁNÍ 2/3 4. srpna 2008 v 13:45 | michy | Drazí zesnulí Sen noci svatojánské ... Drazí zesnulí - William Shakespeare a j ... Kniha Deadpool - Válka Wadea Wilsona - Trh knih - můj ... ... . srpna 2008 v 13:45 | michy | Drazí zesnulí Sen noci svatojánské ... Drazí zesnulí - William Shakespeare a jeho dramatická jednání Autor: Donkin, Andrew Nakladatel: Egmont EAN: 9788025203323 ISBN: 80-252-0332-8 Originál: Dead Famous: William Sh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY