Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna

Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna - Greg Taylor | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Greg Taylor
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Greg Taylor. Číst Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po obrovském celosvětovém úspěchu Da Vinciho kódu/Šifry mistra Leonarda amerického spisovatele Dana Browna čtenáři dychtivě očekávali jeho příští román, jehož původní pracovní název byl Šalamounův klíč, nakonec vyšel jako Ztracený symbol. Greg Taylor, novinář zabývající se tajnými společnostmi a skrytými dějinami, několik let před jeho vydáním shromáždil fakta, která Brown prozradil v poskytnutých rozhovorech, na své webové stránce a na obálce amerického vydání Da Vinciho kódu, a z dalších náznaků stvořil něco nevídaného – průvodce po knize, která dosud nevyšla. Rozebírá v něm pravděpodobná témata románu, jehož hrdinové tentokrát neopustí Spojené státy, a proto půjde o otce zakladatele a skryté dějiny Washingtonu, kupodivu však také o templáře, rosenkruciány, svobodné zednáře i Ku Klux Klan. Rovněž seznamuje s vytipovanými místy, kde podle všeho bude profesor z Harvardu a odborník na symboly Robert Langdon opět luštit záhady.


... stopě Šalamounovu klíči Dana Browna Přidat komentář ... Dobrodružství - knihkupectví Beletrie.eu ... . kannibal28. 12.09.2017. čo ti já vím podla mna úplne zbytočná kniha, zaoberať sa s tým ako a čo bude písať v dalšom románe.Ešte som ho nečítal a neviem či ho aj začnem ked je o slobodomurároch to nie je moc pre mňa ale možno si to ešte rozmyslím a dám ... Kniha: Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna - Greg Taylor. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna levně, cena 90 Kč ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Po obrovském celosvětovém úspěchu Da Vinciho kódu/Šifry mistra Leonarda amerického spisovatele Dana Browna čtenáři dychtivě očekávali jeho příští román, jehož původní prac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY