Muži prostě nemají šanci... V lásce jsou povoleny všechny triky

Muži prostě nemají šanci... V lásce jsou povoleny všechny triky - Willy Breinholst | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Willy Breinholst
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži prostě nemají šanci... V lásce jsou povoleny všechny triky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muži prostě nemají šanci... V lásce jsou povoleny všechny triky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Willy Breinholst. Číst Muži prostě nemají šanci... V lásce jsou povoleny všechny triky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Muži prostě nemají šanci - autor humorně zachycuje všechny podstatné chyby, kterých se ženy v manželství dopouštějí a ještě se diví, že jejich drahé polovičky se v něm necítí příliš volně. V lásce jsou povoleny všechny triky - milostné příběhy za všechny peníze! Každý z nich pojednává o lásce, tedy o tom nejgeniálnějším, co na světě existuje od té doby, co vznikla Země a bylo stvořeno opačné pohlaví.


...rostě nemají šanci... V lásce jsou povoleny všechny triky Autor: Breinholst, Willy Nakladatel: Ikar EAN: 9788024907147 ISBN: 80-249-0714-3 Originál: Kunsten at vaere gift, I kaerlighed gaelder alle kneb Překlad: Pondělíček, Jiří Ilustrace: Nielsen, Aage a van Roy, Léon Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Muži prostě nemají šanci - autor humorně zachycuje všechny podstatné chyby, kterých se ženy v manželství dopouštějí a ještě se diví, že jejich drahé polovičky se v něm necítí příliš volně ... 014-Variace na horké lásky-Lubomír Tomek | Aukro ... . V lásce jsou povoleny všechny triky - milostné příběhy za všechny peníze! Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, ... Vtipná, humorná knížka pro všechny, kteří jsou či byli ženatí nebo se oženit teprve chystají… po ... Antikvariát Fryč - antikvariat-fryc.cz ... . V lásce jsou povoleny všechny triky - milostné příběhy za všechny peníze! Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, ... Vtipná, humorná knížka pro všechny, kteří jsou či byli ženatí nebo se oženit teprve chystají… po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY