Zajatec rohaté přilby: Posel smrti - kniha první

Zajatec rohaté přilby: Posel smrti - kniha první - James Silke | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Silke
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zajatec rohaté přilby: Posel smrti - kniha první.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zajatec rohaté přilby: Posel smrti - kniha první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Silke. Číst Zajatec rohaté přilby: Posel smrti - kniha první Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gath Baal - barbar a divoký válečník. Muž, který se jako jediný postavil kitzaackým nájezdníkům a lovcům otroků. Jen díky jeho odvaze a válečnickému umění zatím nejsou zotročeny mírumilovné národy Lidu lesa. Je tak velkou hrozbou pro kitzaacké dobyvatelské plány, že musí za každou cenu zemřít. Rohatá přilba, výtvor Pána temnot, má válečníka zničit. Svému nositeli propůjčuje nadlidské válečnické schopnosti, ale jak vysokou daň barbar za to zaplatí? Stane se z Gath Baala smrtící démon? Stane se z něj Posel smrti?


... rohaté přilby Autor: Silke, James Nakladatel: Fantom Print EAN: 9788086354699 ISBN: 80-86354-69-5 Originál: Prisoner of the Horned Helmet Překlad: Milata, Zdeněk Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Prokletí čepelí - James Silke | Knihy Dobrovský ... . vydání) Kniha: Zajatec rohaté přilby - James Silke ... ale vybírá si za svou pomoc krutou daň, která může hrdinského barbara zničit. První část fantasy tetralogie (Posel smrti, Bůh zkázy, Zub a spár, Prokletí čepelí) seznamuje čtenáře s hlavním hrdinou, statečným Gathem Baalem, který se jako jediný postavil proti divokým ... Zajatec rohaté přilby kniha od: ... Posel smrti ... Posel smrti: Zajatec rohaté přilby - James Silke ... ... . První část fantasy tetralogie (Posel smrti, Bůh zkázy, Zub a spár, Prokletí čepelí) seznamuje čtenáře s hlavním hrdinou, statečným Gathem Baalem, který se jako jediný postavil proti divokým ... Zajatec rohaté přilby kniha od: ... Posel smrti 1. Žánr: ... Ale toto prostě ne. Nevím, jestli mám nějaké momentální naladění nepřející čtení knih jako je Zajatec rohaté př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY