Ztracený život Evy Braunové

Ztracený život Evy Braunové - Angela Lambertová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Angela Lambertová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracený život Evy Braunové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracený život Evy Braunové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Lambertová. Číst Ztracený život Evy Braunové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když jí bylo sedmnáct, vyšla z klášterní školy a o několik měsíců později poprvé potkala Hitlera. Ještě před svými dvacátými narozeninami se stala jeho milenkou. Jak se té prosté dívce podařilo získat si srdce onoho o třiadvacet let staršího muže? Byli doopravdy milenci? V čem vyrůstala, jaká byla a čím žila ona malá Mnichovanka ze středostavovské katolické rodiny, která sdílela intimní život se samotným Führerem? Kde se v tom počestném a bezúhonném děvčeti vzala vroucí láska a osudová oddanost takovému člověku? Co mohla či nemohla Eva Braunová vědět o tom, co nacisté v Evropě páchají? A co s tím mohla jako Hitlerova přítelkyně dělat? Hitlerův šofér o ní řekl, že to byla „ta nejnešťastnější žena v Německu“. Vůdce před ostatními její existenci tajil a manželky nejvyšších nacistů, které spolu s ní žily v jeho soukromém alpském letovisku, jí opovrhovaly. „Přitom byla tak milá a skromná.“ Eva Hitlera skutečně milovala. 29. dubna 1945 se za něj konečně provdala. A následující den s ním dobrovolně zemřela.


...ý život Evy Braunové Autor: Lambertová, Angela Nakladatel: Práh EAN: 9788072521463 ISBN: 80-7252-146-2 Překlad: Prokešová, Bronislava Popis: 1× kniha, vázaná, 546 stran, česky Rozměry: 15 × 24 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Eva Braun - Hitlerova milenka / Eva Braun dans l'Intimité ... ... . vydání) Kniha: Ztracený život Evy Braunové Autor: Angela Lambertová Když jí bylo sedmnáct, vyšla z klášterní školy a o několik měsíců později poprvé potkala Hitlera. Hledáte Ztracený život Evy Braunové od Angela Lambertová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Život Evy Braunové, která se narodila 6. února 1912 v učitelské rodin ... Ztracený život Evy Braunové (Angela Lambertová) od 25.19 ... ... . Hledáte Ztracený život Evy Braunové od Angela Lambertová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Život Evy Braunové, která se narodila 6. února 1912 v učitelské rodině v Mnichově, byl podle svědků až do jejího prvního setkání s Adolfem Hitlerem víc než obyčejný. Změn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY