Archeologie přítomnosti

Archeologie přítomnosti - Sebastiano Vassalli | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sebastiano Vassalli
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Archeologie přítomnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Archeologie přítomnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sebastiano Vassalli. Číst Archeologie přítomnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román předního italského prozaika se v příběhu společensky angažované dvojice „osmašedesátníků“ Lea a Michely, toužících ve shodě s duchem doby změnit svět k lepšímu, a jejich absurdně tragického konce vrací k období, jež se už pomalu stává historií, pro generaci postav románu však zároveň zůstává živou součástí jejich individuálních osudů. Vassalliho pátrání po mýtech ovládajících Leovy, Micheliny i jeho vlastní vrstevníky brilantně zachycuje atmosféru doby a jejích marných snů, za nimiž se dokáže ohlížet se smutkem i ironickým nadhledem.


...gie přítomnosti kniha od: Sebastiano Vassalli ... Mezinárodní den archeologie v Mostě - YouTube ... . 72 % 5 hodnocení ... Archeologie přítomnosti Autor: Vassalli, Sebastiano Nakladatel: Paseka EAN: 9788087053010 ISBN: 80-87053-01-X Originál: Archeologia del presente Překlad: Vinšová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2005 (1. vydání) Co je to archeologie a k čemu nám vlastně slouží? Archeologie (z řeckého archaios = starý a logos = nauka) je vědní obor, který pomocí specifických metod poznává a zkoumá lidský svět minulosti.Je ovšem obzvláště důležité zdůraznit ... Archeologie přítomnosti - Sebastiano Vassalli | Knihy ... ... .Je ovšem obzvláště důležité zdůraznit termín "lidský", neboť mnoho lidí se domnívá, že archeologové studují dinosaury. Informace o římské přítomnosti na jižní Moravě jsou v plenéru díky činnosti tamních archeologů stále dostupnější. A rozhodně by neměla uniknout vaší pozornosti informace o tom, že regi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY