Gramatika snadno a rychle - Ruština

Gramatika snadno a rychle - Ruština - Olga Merten | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Merten
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gramatika snadno a rychle - Ruština.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gramatika snadno a rychle - Ruština ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Merten. Číst Gramatika snadno a rychle - Ruština Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktický „tahák“ pro žáky a studenty, do úřadů a institucí, v nichž se hovoří cizími jazyky, pro každého, kdo potřebuje rychle najít informace o základních gramatických jevech. Šestistránková laminovaná a omyvatelná skládačka s jednoduchým a přehledným grafickým řešením, barevně zvýrazněnými výjimkami a příkladovými větami s českými překlady. Tato pomůcka vám poskytne vše důležité o mluvnici i pravopisných zvláštnostech jazyka, který právě studujete. Založte si ji do svých oblíbených pořadačů! Spolu s podobnými materiály edice PONS může vytvořit základ vaší jazykové průpravy.


... ve světě Informace o ruštině a jejím rozšíření ve světě ... Gramatika snadno a rychle - Španělština - UčebniceMapy.cz ... . Základy ruštiny Přehled základních slovíček, frází a gramatiky. Po zvládnutí tohoto přehledu již budete schopni formulovat jednoduché věty a částečně porozumět. Gramatika snadno a rychle - Ruština Autor: Merten, Olga Nakladatel: Klett EAN: 9788086906638 ISBN: 80-86906-63-9 Popis: 1× kniha, skládaná, 3 strany, česky, rusky Rozměry: 23,5 × 30 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Jazyk: česky ... Kniha: Gramatika snadno a rychle Ruš ... Gramatika snadno a rychle Ruština - Reinboth-Kämp R ... ... . vydání) Jazyk: česky ... Kniha: Gramatika snadno a rychle Ruština Autor: Olga Merten Praktický "tahák" pro žáky a studenty, do úřadů a institucí, v nichž se hovoří cizími jazyky, pro každého, kdo potřebuje rychle najít informace o základních g...SOUVISEJÍCÍ KNIHY