Dcera Pána Mrazu a jiné povídky: Conan

Dcera Pána Mrazu a jiné povídky: Conan - Kurt Busiek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kurt Busiek,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcera Pána Mrazu a jiné povídky: Conan.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dcera Pána Mrazu a jiné povídky: Conan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Busiek,. Číst Dcera Pána Mrazu a jiné povídky: Conan Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 2004 vydavatelství Dark Horse Comics najalo úspěšného comicsového scénáristu Kutra Busieka (Zázraky), aby napsal scénáře pro novou comicsovou řadu s Conanem v hlavní roli. Ten se spojil s mladým malířem Cary Nordem, který nakreslil několik zkušebních stránek na kterých Conan bojuje s obří gorilou. Kresby inspirovaly specialistu na barvy Davea Stewarta k tomu, aby zvolil zcela nový styl vybarvování přímo v počítači, bez vytahování obrysů tuší. Zapomeňte však na ilustrace, ze kterých čiší počítačová umělost, výsledek vypadá jako ta nejlepší práce na papíře nebo plátně. Tak vznikl nádherně barevný a stylově čistý comics, který si získal srdce čtenářů po celém světě. Jenom první sešit se musel dokonce dotiskovat čtyřikrát. Po roce vyšlo i souborné vydání, které teď vychází i u nás. Conan v roce 2004 obdržel cenu Willa Eisnera za nejlepší samostatný příběh (Conan Legend, který je součástí naší knihy jako Prolog) a v roce 2005 Dave Stewart obdržel tuto cenu za za nejlepší vybarvení comicsu. Conana zastihujeme jako velmi mladého, toužícího vidět zázraky světa mimo Cimerii o kterých mu vyprávěl děd. Rád by viděl především pověstmi opředenou Hyperboreu a její magii. Na cestě potká Dceru Pána Mrazu. Na konci příběhu mu však dochází, že splněné touhy pro něj mohou být odměnou i trestem. Za dlouhé čekání na tento comics budete odměněni křišťálově čistým obrazem se spoustou detailů. Kniha vychází v bravurním překladu Jana Kantůrka, který Conana pro české čtenáře objevil a již od dob totality překládá. Nové comicsové vydání vychází v pevné vazbě s přebalem a se zlatoražbou. Věkové doporučení: od 14 let.


...na Mrazu a jiné povídky Autor: Busiek, Kurt a Nord, Cary Nakladatel: Comics Centrum EAN: 9788086839103 ISBN: 80-86839-10-9 Originál: Conan: The Frost Giant´s Daughter Překlad: Kantůrek, Jan Ilustrace: Nord, Cary Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 15 × 23,5 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Kurt Busiek - Conan : Dcera pána mrazu a další povídky ... ... . vydání) Už se tak trochu bojím, že tento Prolog bude i na začátku knihy Conan 2 Bůh v míse. Protože už teď je to 32 stránek, tedy 16 barevných listů, které vlastně můžete přeskočit. Jinak si v tomto svazku můžete přečíst povídky, na sebe navazující příběhy: Z temných chlumů *** Dcera pána mrazu ***** "Conan: Dcera pána mrazu a další povídky" je výbornou knihou, jedno ... Conan Dcera pána mrazu - Kurt Busiek; Ruth Greg | Kniha na ... ... . Protože už teď je to 32 stránek, tedy 16 barevných listů, které vlastně můžete přeskočit. Jinak si v tomto svazku můžete přečíst povídky, na sebe navazující příběhy: Z temných chlumů *** Dcera pána mrazu ***** "Conan: Dcera pána mrazu a další povídky" je výbornou knihou, jednou z těch, které by mě zase mohly přimět, abych tomu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY