Ulov si svého prince!

Ulov si svého prince! - Karin Kampwerthová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karin Kampwerthová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ulov si svého prince!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ulov si svého prince! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karin Kampwerthová. Číst Ulov si svého prince! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak polapit prince svých snů? Je to láska na první pohled. Alespoň u tebe. Jak si ho omotat kolem prstu, přestože se ti třesou kolena a buší srdce, se dozvíš v této knížce. Udeří jako blesk z čistého nebe a je tu – velká láska. Pořádně tě to vzalo a přesně víš, že toho bezva kluka chceš poznat víc. Ale jak se k němu přiblížit? A jak poznáš, jestli se i ty líbíš jemu? Když se člověk vznáší na růžových obláčcích, je těžké uvažovat střízlivě. Jak ale přesto zjistíš, kterého žabáka bys raději neměla líbat, protože v něm se zaručeně žádný princ neskrývá? Otázky na tuto a ještě spoustu jiných otázek najdeš v téhle knížce. A navíc ti pomůže, aby sis co nejdéle vychutnávala radost z lásky jako trám. Karin Kampwerthová nejraději přispívala na stránku pro mládež. Teď už více než deset let pracuje pro velký časopis pro teenagery.V knížce se všechno točí kolem „flirtování“ a „velké lásky“. A samozřejmě je přidáno pár vlastních zkušeností.


... Ulov si svého prince Autor: Karin Kampwerthová Ilustrace: ano Vydání: 1 ... Golden Apple Cinema - Multikino Zlín - Zapomenutý princ ... . Rok vydání: 2006 Nakladatel: BB art Počet stran: 126 Vazba: tvrdá Stav: pěkný viz.foto Ulov si svého prince! Autor: Kampwerthová, Karin Nakladatel: BB art EAN: 9788073418670 ISBN: 80-7341-867-3 Originál: Schnapp ibn dir! Překlad: Vízdalová, Ivana Popis: 1× kniha, vázaná, 126 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Dneska tady máme Lov na Shiny Rayquazy v Pokemon GO! A také sp ... Ulov si svého prince! - Karin Kampwerth | Databáze knih ... . vydání) Dneska tady máme Lov na Shiny Rayquazy v Pokemon GO! A také spoustu soubojů proti teamu Rocket :D Pár bugů a hlavně spoustu srandy v epizodě Pokemon GO s pRajou! Hezky Česky [CZ/SK] # ... Hledáte Ulov si svého prince! od Karin Kampwerthová,Alexander Weiler? Dnes objedná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY