Češi v 1. světové válce, 1. díl: Mým národům

Češi v 1. světové válce, 1. díl: Mým národům - Libor Nedorost | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Nedorost
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Češi v 1. světové válce, 1. díl: Mým národům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Češi v 1. světové válce, 1. díl: Mým národům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Nedorost. Číst Češi v 1. světové válce, 1. díl: Mým národům Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl třídílného projektu, který se pokouší poskytnout zájemcům o vojenskou historii základní fakta a údaje o složení, organizaci, výzbroji a výstroji ozbrojených sil Rakouska-Uherska v předvečer 1. světové války, ale i o prožitcích české společnosti na počátku tohoto konfliktu. Autor se zaměřil i na charakteristiku rakousko-uherské armády v předvečer Velké války a končí líčením prožitku srpnové mobilizace, tak jak byla vnímána českou veřejností. Text je doplněn množstvím dobových ilustrací, článků, výňatků z vojenských předpisů a fotografií.


... 1. světové válce 1. díl Mým národům Libor Nedorost ... Kniha Češi v 1. světové válce. - 1. díl, - Mým národům ... ... . Vyšlo: v roce 2006 Brož., 240 stran, ISBN 80-7277-321-6 Cena: 290,- Kč. Anotace uvedená vydavatelstvím Libri: První světová válka očima českého vojáka. Češi v 1. světové válce, 1. díl: Mým národům Libor Nedorost Nakladatel: Libri 2012 Kniha: Češi v 1. světové válce 1. díl -- Mým národům - Libor Nedorost Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. E-kniha: Češi v 1. světové válce. 1. díl. Mým ná ... Češi v 1. světové válce. 1. díl. Mým národům | Knihy.ABZ.cz ... . E-kniha: Češi v 1. světové válce. 1. díl. Mým národům - Libor Nedorost. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Ozbrojené síly > Češi v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY