Holky nepláčou

Holky nepláčou - Jessie Elliotová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jessie Elliotová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky nepláčou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holky nepláčou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessie Elliotová. Číst Holky nepláčou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život sám je někdy nejlepší recept na katastrofu. A někdy si holky prostě musejí vymyslet vlastní recepty. Celia nabrala hrst přesnídávky a mrskla ji po těch dvou, zatímco Junie se neúspěšně pokusila ohodit kamarádky tuhnoucím sýrem. Ve chvilce se kuchyň podobala obrázku od Jacksona Pollocka: všude skvrny od čokolády, jablečné přesnídávky a sýra, všude ořechy a ovoce. Danielle měla pravdu, pomyslela si Junie, když uhýbala letícímu buráku, kamarádství mezi ženami je nepopiratelně jeden z nejpevnějších vztahů. Junii Wongové-Goldsteinové je sedmnáct, je školní přebornicí v běhu a právě se rozešla s první velkou láskou Brianem, protože každý měl trochu jiné představy o sexuálním životě. Její kamarádka Celia Clarkeová má zase problémy s otcem, který se zamiloval do příšerné Angličanky, a s muži vůbec, protože žádný neodpovídá jejímu vysokému standardu. A Celiina spolužačka Danielle Battagliová si zase neví rady s přelétavým Stevem a k tomu jí zemřela babička, která jí byla druhou matkou. Co si počít, když nic nejde tak, jak si člověk představuje? Junie, Celia a Danielle si recept najdou. A to doslova. A pustí se do vaření. Podaří se jim snáz vyřešit problémy nad dobrým jídlem? Junie, Celia a Daniella mají mnoho společného. Je jim sedmnáct, bydlí v Brooklynu a mají problémy. Jak jinak, než s muži. Junie se rozejde se svou první velkou láskou, protože není připravená na sex. Celia se poprvé od smrti matky musí dělit o svého otce, který se zamiloval, ke všemu do příšerné Angličanky. A Danielle je až po uši zamilovaná do Stevea, jenomže ten ji neustále obelhává a podvádí. A holky docela náhodou zjistí, že není lepšího léku na bolavou sedmnáctiletou dušičku než výborné jídlo. Podaří se jim život zvládnout stejně dobře jako složité recepty?


...icha Ela 172,758 views. - Duration: 1:25:08 ... Filmy a seriály pro holky - Home | Facebook ... . Marie Ďurišová 213,247 views. My Top 20 Greatest Voice Audition Around The World - All time. - Duration: 42:10. Cédric Le Goff Recommended for you ... Tento dokument si můžete rezervovat.Pokud jste knihovna můžete ho objednat jako MVS.Nejprve je však nutné se Přihlásit Silvestr 2017: Velký holky nepláčou v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. Divadlo U Hasičů, neděle 31. 12. 2017. ... Holky nepláčou ... . Divadlo U Hasičů, neděle 31. 12. 2017. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Kniha Velké holky nepláčou Přidat komentář. ronave. 2 29. ledna. Rychle přečtené, hezky naps...SOUVISEJÍCÍ KNIHY