Nebezpečné ženy

Nebezpečné ženy - Gardner Dozois (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gardner Dozois (ed.),
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebezpečné ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebezpečné ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gardner Dozois (ed.),. Číst Nebezpečné ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zbrusu nové povídky o silných ženách z dob minulých, přítomných i budoucích Dvacet jedna původních povídek a novel od „některých z největších autorů na poli současné science fiction a fantasy“, které dali dohromady George R. R. Martin a Gardner Dozois. Naplno se v nich projevují schopnosti údajně slabšího pohlaví oplývat magickými schopnostmi a plodit chaos a násilí. Zkoumají ale také výšiny, jichž mohou dosáhnout statečné ženy, i hlubiny, do nichž mohou padnout ty zlé. Korunou celé antologie je úchvatná novela o „tanci draků“ z pera samotného George R. R. Martina, příběh o občanské válce nesmírného rozsahu, která se odehrála takřka dvě století před začátkem „Hry o trůny“ a která málem rozervala celé Západozemí na kusy. V roce 2014 získala kniha cenu World Fantasy Award za nejlepší antologii.


...čné ženy Roberta A. Henleina se stávaly kapitánkami vesmírných lodí a dokázaly zabíjet nepřátele v soubojích tělo na tělo ... Nebezpečné ženy - George R. R. Martin | Elektronická kniha ... ... . Prohnaná a podezřelá Irene Adlerová Arthura Conana Doylea byla jednou z mála lidí, kteří kdy vyzráli na jeho Sherlocka Holmese, a pravděpodobně se stala jednou z inspirací pro celé ... Kniha Nebezpečné ženy Přidat komentář. Dada077. 29.07.2019. nic moc. Kee. 3 22.05.2019. Přiznám se, že tento sborník povídek jsem četla asi nejdéle ze všech - protože mi dělalo problé ... Nebezpečné ženy - George R. R. Martin | Databáze knih ... . nic moc. Kee. 3 22.05.2019. Přiznám se, že tento sborník povídek jsem četla asi nejdéle ze všech - protože mi dělalo problém po další průměrné či špatné povídce otočit stránku a číst dál. ... Nebezpečné ženy book. Read 1,715 reviews from the world's largest community for readers. Povídky a novely o silných ženách z dob minulých, přít...SOUVISEJÍCÍ KNIHY